Natasza Urbańska odsłoniła pośladki w odważnej sesji. Fani podzieleni: "mega seksowne", "wulgarne"

Natasza Urbańska to jedna z niezwykle utalentowanych i wyróżniających się urodą artystek w polskim show-biznesie. Gwiazda swoimi kadrami udostępnianymi na profilu na Instagramie wzbudza wiele emocji, nie tylko pozytywnych, ale również tych negatywnych. Ostatni post Urbańskiej to wyjątkowo odważna fotografia.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Natasza Urbańska niedawno świętowała swoje 45. urodziny i z tej okazji wydała nowy singiel. Piosenka symbolizuje zmiany, jakie zaszły w jej życiu i wejściu w nowy etap. Żona Janusza Józefowicza, czyli Natasza Urbańska swoją karierę zaczynała już ponad 30 lat temu w warszawskim teatrze Buffo. Teraz spełnia się i skupia na rozwijaniu kariery solowej. Ostatnio wzięła udział w odważnej sesji, której efektami pochwaliła się na swoim instagramowym profilu.

Zobacz wideo Natasza Urbańska wygadała się na temat relacji Siekluckiej i Morrone'a?!

Odważne zdjęcia Nataszy Urbańskiej. Uwagę zwraca przybrana poza artystki

Trzeba przyznać, że Natasza Urbańska mimo upływu lat może pochwalić się nienaganną sylwetkę. Nowe zdjęcia gwiazdy świetnie to udowadniają, a artystka eksponuje na nich swoje atuty. Gwiazda teatru Buffo wzbudziła emocje, szczególnie za sprawą przybranej pozy. Niektórzy uważają, że przesadziła, pozostali jednak wyrazili zachwyt nad seksownymi kadrami.

 

Reakcja fanów na ostatni post gwiazdy teatru Buffo. Przesadziła?

Każdy post opublikowany przez Nataszę Urbańską w mediach społecznościowych budzi wiele emocji wśród obserwujących ją osób na Instagramie. Również te zdjęcia nie przeszły bez echa, a wśród komentarzy pojawiło się wiele komplementów.

Mega seksowne
Hot
Nie ma Pani sobie równych. Najpiękniejsza, najzdolniejsza z przepiękną duszą i rozbrajającym uśmiechem.
Ale piękna

Oprócz tych pozytywnych nie zabrakło również głosów dezaprobaty i niezrozumienia udostępniania takich kadrów.

Jest Pani piękną i uzdolnioną kobietą, jednakże kiedy patrzę na Pani zdjęcia, to w większości są one wulgarne, jakby na siłę chciała się Pani wybić. Wielka szkoda.
Nataszo jesteś piękna i zdolna. Ale czy trzeba szukać uwagi innych, eksponując pośladki?
 
Więcej o: