Te znaki zodiaku mają problem z zaangażowaniem w związku. Ciężko im stworzyć długotrwałą relację

Czy dzień urodzenia może mieć związek z tym, czy będziemy mieć problem z zaangażowaniem emocjonalnym w związku? Astrolodzy wierzą, że tak. Te znaki zodiaku skłonność do ukrywania emocjo mają zapisaną w gwiazdach. O kim mowa?

Każdy znak zodiaku cechuje się czymś innym. Ma swoje mocne i słabsze strony. Astrolodzy są przekonani, że na podstawie dnia urodzenia można także przewidzieć, kto może bać się zaangażowania emocjonalnego. Los leży oczywiście w naszych rękach i to od nas zależy, jakie działania będziemy podejmować. Horoskop przestrzega jedynie, na co powinniśmy zwrócić uwagę w naszym zachowaniu.  

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - wodnik

Więcej treści znajdziesz na Gazeta.pl

Strzelce kochają wolność. Ciężko im zaangażować się w relację 

Dla tego znaku zodiaku najważniejsza jest wolność — fizyczna i emocjonalna. Boi się, że zaangażowanie emocjonalne i relacja z drugą osobą może zagrozić jego poczuciu niezależności. Z tego powodu często może podświadomie sabotować swoje związki i nawet nie ma o tym pojęcia. Potrzebuje cierpliwego partnera, przy którym nauczy się okazywać emocje i dowie się, czym jest otwartość w relacji.  

Koziorożce twardo stąpają po ziemi. Często ponad związek stawiają karierę 

Koziorożec to jeden z najambitniejszych znaków zodiaków. Doskonale wie, czego chce i nie boi się spróbować wszystkiego, żeby to osiągnąć. Niestety często pogoń za następnym awansem przysłania mu wizję zbudowania prawdziwej relacji z drugą osobą. Potrafi latami budować wokół siebie mur, przez który trudno się przebić. W głębi duszy jednak pragnie kochać i być kochany. Nie wie tylko, jak to okazać.  

Wodnik jest bardzo zamknięty. Nie dzieli się z innymi swoimi przeżyciami 

Dla Wodników ich sfera emocjonalna jest zamknięta dla innych ludzi. Nawet tych najbliższych. Sam także bywa oderwany od swoich emocji i woli nieustannie chodzić z głową w chmurach. Zamiast rozmawiać z innymi o swoich przeżyciach, woli samodzielnie przepracowywać to, co dzieje się u niego w życiu.  

Więcej o: