Anna Lewandowska ma nową koleżankę? To była żołnierka. Mówią na nią femme fatale

Anna Lewandowska uchyliła rąbka tajemnicy swojego życia w Hiszpanii. Na instagramowej relacji udostępniła potreningowy filmik, który nagrała żona jednego z piłkarzy klubu FC Barcelona. Nowa przyjaźń? To modelka i była żołnierka, która wstąpiła do izraelskich sił obronnych, gdy miała 18 lat.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, co myśli o Ani Lewandowskiej. "To nie jest trenerka fitness"

Anna Lewandowska od lat jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce, a także jedną z najpopularniejszych kobiet w show-biznesie. Ku uciesze wielu fanek i fatów, trenerka aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, gdzie regularnie dzieli się nie tylko swoją wiedzą na temat żywienia oraz aktywności fizycznej, lecz także pokazuje wybrane momenty ze swojego życia. Nie da się ukryć, że w ostatnim czasie w życiu Ani Lewandowskiej wiele się dzieje, co związane jest nie tylko ze stałym rozwojem swoich biznesów, lecz także zmianą klubu przez Roberta Lewandowskiego i przeprowadzką do Hiszpanii.

Żona Sergi Roberto pochwaliła się wspólnym treningiem z Anią Lewandowską

Okazuje się, że Anna Lewandowska nawiązała już w Hiszpanii nowe znajomości. Ostatnio na instagramowej relacji żona Roberta Lewandowskiego udostępniła filmik, którym na swoim profilu po wspólnym treningu podzieliła się Coral Simanovich, żona Sergi Roberto Carnicer - hiszpańskiego piłkarza, obrońcy klubu FC Barcelona.

Pilatesowy poranek

- napisała.

Anna Lewandowska i Coral SimanovichAnna Lewandowska i Coral Simanovich https://www.instagram.com/annalewandowskahpba/ (screen)

Kim jest Coral Simanovich?

Jest uważana za jedną z najpiękniejszych WAG's. Niektórzy podobno mówią na nią femme fatale. Obecnie 31-letnia Coral Simanovich zajmuje się modelingiem, prowadzi swój biznes i prężnie działa w social mediach. Niewiele osób wie jednak, że w wieku 18 lat wstąpiła do izraelskich sił obronnych. Ukończyła także Shenkar College of Design and Engineering, najwyższej klasy izraelską uczelnię modową, gdzie uzyskała tytuł projektantki mody. Na swoim koncie ma współprace ze światowymi markami i kilka sesji okładkowych dla znanych magazynów.

 
Więcej o: