Córka Moniki Bellucci na okładce Vogue'a. Zdaniem wielu osób urodę odziedziczyła po mamie

Osiemnastoletnia Deva Cassel, pojawiła się na okładce tureckiego wydania magazynu Vogue. Aspirująca modelka zdaniem wielu osób do złudzenia przypomina swoją mamę.
Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Deva Cassel została gwiazdą najnowszego numeru tureckiego wydania magazynu Vogue. Nastolatka pozowała w sesji z oryginalnym makijażem i długimi rozpuszczonymi włosami. Zdjęcie okładki na swoich profilach w mediach społecznościowych udostępniła dumna mama modelki. 

 

Deva Cassel rozwija swoją karierę w modelingu

Deva Cassel to jedna z dwóch córek Vincenta Cassela i Moniki Bellucci. Od jakiegoś czasu jest modelką i ma już na swoim koncie liczne kampanie reklamowe dla największych marek. Przełomem była kampania Dolce&Gabana w 2019 roku. Po tej sesji pojawiły się kolejne propozycje - m.in. od marek takich jak Cartier, Valentino, Prada, a także magazynów Elle oraz Harper's Bazaar.

Poza tym Deva aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Obecnie jej profil na Instagramie obserwuje ponad 743 tys. osób. Czy aspirująca modelka odziedziczyła urodę po mamie? Często możemy spotkać się z opinią, że są do siebie bardzo podobne. Zobaczcie, jak córka słynnej aktorki wygląda na najnowszych zdjęciach:

 
 

Monica Bellucci i Vincent Cassel - ich rozwód zaskoczył wiele osób

Monica Bellucci i Vincent Cassel przez wiele lat tworzyli szczęśliwy związek. Owocem tej relacji są dwie córki - Deva oraz Leonie. Aktorzy byli parą przez 18 lat, a małżeństwem przez 14. Dlatego też informacja o ich rozwodzie zaskoczyła wiele osób. 

Chciałabym przekazać córkom, że posiadanie męża czy partnera nie jest obowiązkiem kobiety. A samotność nie powinna nas przerażać. Po wielu latach małżeństwa czy bycia w związku nie ma nic lepszego, niż pobyć samemu ze sobą

- powiedziała aktorka w wywiadzie dla "Vanity Fair".

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: