Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke ogłosili rozstanie!

Plotki o rzekomych problemach w ich małżeństwie okazały się prawdziwe. Jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu ogłosiła rozstanie. Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke opublikowali na Instagramie wspólne oświadczenie.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

To już pewne. Choć dla wielu fanów byli dowodem na to, że prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia istnieje, Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke postanowili się rozstać. Para wydała wspólne oświadczenie.

Zobacz wideo Jak zmieniło się życie Warnke po urodzeniu córki? „U nas jest jak w Dynastii"

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke. Miłość od pierwszego wejrzenia. Jak się poznali?

Aktorzy poznali się na planie filmu "W spirali", gdzie grali główne role. Niemal od razu pojawiło się pomiędzy nimi uczucie. W 2016 roku wzięli ślub, a trzy lata później doczekali się córki, Heleny. Od początku wyglądali, jakby byli dla siebie stworzeni. Aktorzy niejednokrotnie określani byli jako jedna z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. W przyszłym roku świętowaliby 10-lecie swojej znajomości.

Stramowski i Warnke. Koniec wielkiej miłości. Para wydała wspólne oświadczenie

Mimo że kilka miesięcy temu obchodzili szóstą rocznicę ślubu, już od jakiegoś czasu w prasie i mediach nie brakowało informacji o potencjalnych kłopotach w małżeństwie Piotra Stramowskiego i Katarzyny Warnke. We wtorkowy wieczór para wzięła udział w celebryckiej imprezie Party Fashion Night. Odmówili jednak wspólnego pozowania na tle ścianki, co tylko podsyciło plotki o kryzysie w ich związku. Wkrótce potem, bo zaraz po północy, aktorzy wydali wspólne oświadczenie, w którym ogłosili oficjalne rozstanie.

Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie

- napisali na swoich profilach na Instagramie. Dodali również, że wspólne oświadczenie jest jedynym komentarzem w tej sprawie oraz, ze względu na dobro córki, poprosili o poszanowanie ich decyzji.

 
 

Kim jest Katarzyna Warnke? Pierwszy mąż, wiek, kariera.

Kasia Warnke to popularna polska aktorka, która w tym roku skończyła 45 lat. Zagrała m.in. w "W spirali", "Na noże", "Botoks" i w "Kobietach mafii". Jej pierwszym mężem był fotograf, Krzysztof Rawski, z którym spędziła 6 lat. Para nie doczekała się dzieci. W 2016 roku została żoną Piotra Stramowskiego, którego poznała na planie filmowym "W spirali".

Piotr Stramowski. Wiek, kariera.

Piotr Stramowski to popularny polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Urodził się 17 września 1987 roku w Warszawie. Pojawił się w licznych serialach oraz w wielu filmach, w tym także produkcjach Patryka Vegi (m.in. w "Pitbullu", "Kobietach mafii",  "Bad Boy" i "Small World").

 
Więcej o: