Pamiętacie Calleigh z "CSI: Kryminalnych zagadek Miami"? Grająca ją aktorka ma dzisiaj 54 lata

Każdy fan serialu "CSI: Kryminalne zagadki Miami" doskonale pamięta Calleigh Duquesne. Dzięki swojej inteligencji i urodzie była to jedna z najbardziej uwielbianych postaci. Grająca ją aktorka świętowała niedawno 54. urodziny. Co dzisiaj u niej słychać?

Serial "CSI: Kryminalne zagadki Miami" był jednym z najchętniej oglądanych programów w telewizji. Fani produkcji na pewno pamiętają Calleigh Duquesne — piękną i inteligentną pracowniczkę laboratorium. W rolę wcieliła się Emily Procter, która była związana z serią od początku jej powstania. Aktorka niedawno świętowała swoje 54. urodziny. Wiemy, co dzisiaj u niej słychać. 

Zobacz wideo Nowe seriale na horyzoncie. W "Monarch" i "Magpie Murders" odkrywamy mroczne tajemnice [Popkultura odc. 103]

Więcej treści znajdziesz na Gazeta.pl

Pamiętacie Calleigh z "CSI: Kryminalnych zagadek Miami"? Emily Procter zrobiła przerwę od aktorstwa 

Emily Procter to amerykańska aktorka, która przyszła na świat 8 października 1968 roku. Uczęszczała do East Carolina University, gdzie studiowała dziennikarstwo. Po otrzymaniu dyplomu wyjechała do Los Angeles. Tam zapisała się na studia aktorskie i wkrótce zaczęła otrzymywać pierwsze propozycje.  

Jej debiutem była rola w filmie "Jerry Maguire" z 1996 roku. Następnie zagrała w komedii "Breast Men" u boku Davida Schwimmera i C. Coopera. Kilka lat później przyjaciółka Procter namówiła ją, żeby poszła na casting do nowego serialu - "CSI: Kryminalne zagadki Miami". Aktorka tak bardzo spodobała się producentom, że zaoferowali jej jedną z głównych ról. Od początku serii pojawiła się we wszystkich odcinkach serialu i zdobyła sympatię widzów i ogromną popularność. 

Co dzisiaj słychać u Emily Procter? Aktorka jest zaangażowana w sprawy społeczne 

Po zakończeniu emisji serialu w 2012 roku aktorka wystąpiła jeszcze w kilku produkcjach, ale nie były to przełomowe role. Dzisiaj Emily Procter woli skupiać się na czymś innym. W 2019 r. odsunęła na bok aktorstwo i założyła organizację non-profit Ground Breakers Inc. Jak sama pisze, jest "oddana sprawiedliwości i tworzeniu zdrowej społeczności dla wszystkich". Procter jest także aktywna w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje kadry ze swojego prywatnego życia. 

 
 
Więcej o: