Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale jesienią jeden produkt ratuje jej życie. Jaki?

Małgorzata Rozenek-Majdan, która gościła w programie "Mamy Czas" wyznała, jak wygląda jej dieta. Okazuje się, że jest kilka produktów, których nie znajdziecie w jej menu. Gwiazda zdradziła, jednak że jesienią szczególnie sięga po jedną rzecz.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim czasie prezentuje formę życia. Jej sportowa przygoda choć trwa od kilku lat, to dopiero ostatnio przerodziła się w coś więcej. Gwiazda obecnie trenuje praktycznie codziennie, a nawet dwa razy dziennie, bo zdarza jej się również wykonywać trening cardio w domu. Zwykle jednak trenuje pod czujnym okiem Jakuba Głąba, trenera z teamu Anny Lewandowskiej. Teraz w rozmowie z nami zdradziła, jak wygląda jej dieta

Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale jesienią jeden produkt ratuje jej życie

Patrząc na obecną formę Małgorzaty Rozenek-Majdan możemy się domyślać, że to nie jest tylko kwestia treningów, ale również jej diety. Posłuchajcie, jak to u niej wygląda. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale jesienią jeden produkt ratuje jej życie. Jaki?
Ja jestem w stanie zrezygnować ze wszystkiego. Nie jem mięsa, nie piję alkoholu, nie jem cukru. Naprawdę pilnuję wielu rzeczy, ale raz na jakiś czas jak nie zjem czekolady, szczególnie jak jest taka pogoda za oknem - muszę się wspomóc.

- zdradziła w rozmowie z nami. 

W dalszej części rozmowy Małgorzata Rozenek-Majdan wyznała, że w końcu znalazła sposób na to, żeby trochę się uspokoić przy jej szaleńczym trybie życia i jest to właśnie trening. 

-Robię bardzo wiele projektów, dużych projektów i każdy z nich odbywa się jednocześnie. Po drugie wymaga wielu tygodni, miesięcy przygotowań, ale też każdy z nich wymaga ode mnie sfokusowania się na nim i dania z siebie wszystko. Czasem trudno jest utrzymać tę koncentrację (...) ja nie mam pustych przebiegów. Każdą minutę wykorzystuję do maksimum. A ten trening poranny sprawia, że ja pięknie, w trakcie robienia tych ćwiczeń, wszystko sobie układam. Ja nie wiem, jak to się dzieje, ale ruch bardzo sprzyja koncentracji - podsumowała.  

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: