Co robi dziewczyna Bonda? Izabella Scorupco zrezygnowała z aktorstwa, ale świetnie sobie radzi

Jamesa Bonda śmiało można nazwać najsłynniejszym agentem świata. W każdym z filmów szpiegowi towarzyszą piękne kobiety. Jedną z nich zagrała Izabella Scorupco. Sprawdzamy, czym teraz zajmuje się aktorka.

Kolejnym przygodom Jamesa Bonda z zainteresowaniem przygląda się cały świat. Zainteresowanie budzi jednak nie tylko postać brytyjskiego szpiega, ale też jego partnerki. O roli ukochanej agenta 007 marzy wiele aktorek. W 1995 roku w dziewczynę Bonda wcieliła się Polka. Izabella Scorupco zagrała w "GoldenEye" u boku Pierce'a Brosnana. Dziś gwiazda ma 52 lata i nie zajmuje się już aktorstwem. Sprawdzamy, co u niej słychać. 

 

"Polska dziewczyna Bonda". Słynna rola Izabelli Scorupco 

Izabella Scorupco urodziła się w 1970 roku w Białymstoku. Jako małe dziecko przeprowadziła się z mamą do Sztokholmu. Tam w 1988 zadebiutowała w filmie. Punktem zwrotnym w jej karierze była jednak rola dziewczyny Jamesa Bonda. Izabella Scorupco wcieliła się w rolę Natalii Fiodorownej Siemionowej, która była rosyjską naukowczynią i programistką.

Kobieta przyłączyła się do agenta 007, aby pomścić swoich współpracowników, poległych w ataku terrorystycznym na syberyjską bazę. Filmową Natalię i Jamesa Bonda połączył wkrótce płomienny romans. Kolejną słynną rolą Izabelli Scorupco była rola Heleny w "Ogniem i mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmanna. Gwiazda spełniała się również jako modelka. Pojawiła się nawet na okładce włoskiego  "Vogue'a". 

 

Izabella Scorupco- życie prywatne. Jak potoczyło się życie aktorki? 

Izabella Scorupco dość wcześnie zrezygnowała jednak z kariery aktorskiej. Postanowiła skoncentrować się na życiu prywatnym. W 1997 roku gwiazda urodziła córkę, Julię. Sześć lat później przyszło na świat jej kolejne dziecko, syn Jacob. W 2019 roku Izabella Scorupco po raz trzeci wyszła za mąż. Wzięła ślub ze szwedzkim miliarderem Karlem Rosengrenem. Wspólnie mieszkają w Los Angeles. Trzeba przyznać, że upływ czasu działa na korzyść Izabelli Scorupco. Zdjęcia na Instagramie pokazują, że gwiazda wciąż wygląda świetnie. 

Wiktoria Gąsiewska w nowej fryzurze. Z głowy zniknęły loki. 'Petarda'Stylizacja Gąsiewskiej podzieliła fanów. "Przepięknie", "dodaje 15 lat"

Więcej o: