Poszła do najgorzej ocenianej wizażystki w Warszawie. Internauci nie dowierzają: "powiedz, że to żart"

Zanim umówimy termin do wizażystki, to sprawdzamy przede wszystkim opinie w internecie, jakie posiada dana osoba. Jedna z użytkowniczek platformy TikTok postanowiła sprawdzić, z jakim efektem wyjdzie od najgorzej ocenianej makijażystki w Warszawie. W komentarzach pod nagraniem zawrzało.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W naszym życiu niejednokrotnie przed zakupem np. kosmetyków korzystamy z opinii dostępnych w internecie. Również podobnie jest w przypadku wyboru usługi, jaką jest wykonanie makijażu przez wizażystkę. Zazwyczaj decydujemy się skorzystać z pomocy profesjonalnej osoby, szczególnie przed wielkimi wyjściami, kiedy chcemy prezentować się nienagannie przez wiele godzin. Jedna z użytkowniczek TikToka postanowiła sprawdzić usługi osoby, która wykonuje makijaże i zebrała najgorsze opinie w Warszawie.

Zobacz wideo Jak nakładać róż w kremie, by idealnie pasował do koloru na ustach?

Użytkowniczka TikToka sprawdziła, czy warto wierzyć opiniom w internecie

Testowanie różnego rodzaju usług ostatnio stało się popularnym trendem na wielu portalach i aplikacjach, w tym na TikToku. Użytkowniczka znana pod pseudonimem Inkamakeups postanowiła sprawdzić jakość makijażowych usług w Warszawie. Tym razem nie tych najlepszych, ale najgorszych według opinii dostępnych w internecie. Kobieta wybrała makijaż w stylu foxy eyes i zdradziła, że koszt makijażu wynosił 50 zł. Całość wykonywania usługi nagrywała z ukrycia towarzysząca jej koleżanka. Inkamakeups nie ukrywała zdziwienia używaniem niesterylnych narzędzi, techniką wykonania oraz doborem kolorystycznym. Zobaczcie sami:

Ogromna ilość reakcji pod nagraniem. Internauci nie dowierzają

Wyzwanie podjęte przez użytkowniczkę platformy TikTik, Inkamakeups wywołało niemałe zamieszanie wśród internautów. W komentarzach dali oni wyraz swoim odczuciom, co do wykonanego makijażu. Niektórzy zaczęli też powątpiewać w prawdziwość nagrania.

powiedz, że to żart, BŁAGAM.
Przyznaj się, ze to koleżanka cię malowała.
Jeżeli to prawda, to masakra na maksa
czy to ta sama pani, która robiła makijaż sylwestrowy w PnŚ?
Serio ktoś za to bierze kasę?
Nie wiem, jak to skomentować.
O kurcze tego się nie spodziewałam.
Więcej o: