Te znaki zodiaku nie powinny wracać do byłych partnerów. Mogą stracić wielką szansę na szczęście

Niektóre znaki zodiaku bywają naiwne. Mają dobre serce i chętniej niż inne dają drugą szansę. Tyczy się to również związków. Kiedy była druga połówka prosi o wybaczenie, mają nadzieję na zmianę i wybaczają. Niestety, przez to pozbawiają się szansy na ponowne szczęście.

Wybaczanie jest uznawane za bardzo szlachetną cechę. Charakteryzuje ludzi z natury dobrych i o wielkim sercu. Niestety, tacy ludzie często bywają naiwni, a dobro, którym obdarzają drugiego człowieka może nie być im zwrócone. Gwiazdy doskonale wiedzą, kto potrafi wybaczać. Są takie znaki zodiaku, które mimo zranienia dadzą drugą szansę i na nowo uwierzą w swoje szczęście. Niestety, to może mieć złe skutki.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo "Chcę z żoną spróbować zdrady kontrolowanej". Seksuolożka: To może się skończyć tragicznie dla związku

Ryby nie powinny wracać do swoich byłych partnerów

Ryby są bardzo emocjonalne, jednak w związkach nie potrafią podejmować bardzo nagłych, spontanicznych decyzji. Do końca wierzą w relację i chcą ją naprawiać nawet wtedy, gdy wisi na włosku. Pakowanie walizek i trzaskanie drzwiami nie jest w ich stylu, głównie dlatego, że bardzo nie lubią być same. Łudzą się, że relację da się ocalić za wszelką cenę, dlatego kiedy usłyszą o rozstaniu... przez długi czas wierzą w to, że to jeszcze nie koniec. Nawet w chwili zranienia, jeśli darzą kogoś ogromnym uczuciem, dopuszczają danie swojej połówce drugiej szansy. To bardzo duży błąd.

Decydując się na taki krok ponawiają schemat i nadal łudzą się, że coś się zmieni, a tymczasem stają się coraz bardziej nieszczęśliwe, podczas gdy mogłyby już stawać na nogi z kimś innym u boku.

Panny powinny zapomnieć o swoich ex! Mają tendencję do złych wyborów

Panny, mimo że stanowcze i z pozoru rozsądne, potrafią podejmować irracjonalne decyzje, jeśli podpowiada im je serce. Tworzą związki, które nie rzadko można uznać za toksyczne, a mimo przykrych doświadczeń ponawiają schematy i świata poza ukochaną osobą nie widzą. Myślą, ze to one podejmują decyzję, a tymczasem są czasem "sterowane" przez znak zodiaku o manipulacyjnych zdolnościach. Kiedy się rozstają, powinny natychmiast urwać kontakt. Wyjaśnić wcześniej jasno, co było w tej relacji nie tak, a także wytłumaczyć to samym sobie, aby wyciągnąć z tego lekcję na przyszłość.

Wodniki romantyzują swoją przeszłość. To może być bardzo zgubne

Wodniki czasem zastanawiają się, czy aby na pewno druga połówka z przeszłości nadal na nich nie czeka. Mimo burzliwych rozstań i smutnych doświadczeń potrafią romantyzować te chwile, a w ten sposób tworzyć oszukany obraz wydarzeń. To ma fatalne skutki, bowiem zaczynają w to wierzyć! Nie są w stanie otworzyć się na nowe, żyjąc jedną nogą w przeszłości. Powrót do byłych sprawia, że tkwią w miejscu nie tylko uczuciowo. Zamiast stawiać na rozwój i nowe doświadczenia np. zawodowe, wciąż są tymi samymi ludźmi, którzy zaczynają bać się zmian. Wolą obniżać swoje standardy i skracać drogę do celu, aby pozostać w bezpiecznym dla nich miejscu w życiu. Niestety, mogą przez to marnować swój czas.

Więcej o: