Horoskop dzienny 23 października [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 23 października. Niedziela to dzień na refleksję. Jakie myśli krążą Ci dziś po głowie? Sprawdź, co na ten temat mówią Gwiazdy, horoskop na niedzielę znajdziesz poniżej.

Horoskop dzienny - Baran 

Będziesz dziś śnić tak piękne sny, że po przebudzeniu poczujesz złość, że nie są prawdziwe. Zamiast tkwić w rozczarowaniu, lepiej wszystko dokładnie spisz i poddaj analizie. Coś się za tym kryje, jakaś prawda o Tobie. 

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Zanim coś dziś powiesz, weź najpierw głęboki oddech. Każda potyczka musi mieć swój plan, czasami w emocjach mówimy za dużo, ale z drugiej strony trochę prawdy się niektórym przyda. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Spokój i cisza to muzyka dla Twoich uszu. Ta niedziela niech będzie prawdziwym SPA dla Twojego ciała i umysłu. Musisz zebrać siły na kolejny tydzień, nie pozwól sobie przeszkadzać. 

Horoskop dzienny - Rak

Wejdziesz dziś do strefy Zen, podczas gdy bliscy wybiorą się na liczne spotkania, Ty skupisz się na sobie i swoich myślach. Usłyszeć własny głos w dzisiejszych czasach nie jest łatwo, ale Tobie się to uda

Horoskop dzienny - Lew

Co sprawia, że czujesz się dobrze we własnym ciele? Przypomnij sobie kiedy ostatnim razem widziałeś uśmiech w lustrze i spróbuj powtórzyć ten sukces. Musisz odnaleźć drogę powrotną do samego siebie. 

Horoskop dzienny - Panna

Teraz albo nigdy, zamiast szukać wymówek, zawalcz dziś o swoje marzenia. Być może będzie Cię to kosztowało trochę dodatkowej pracy, ale sam sobie podziękujesz za kilka miesięcy. 

Horoskop dzienny - Waga

Czy uda Ci się dziś poskładać złamane serce? Musisz wiedzieć, że wszystko z czasem mija, zarówno dobre jak i złe chwile. Zamiast szukać problemów i użalać się nad sobą, pomyśl o tym, że lepiej teraz niż za parę lat. Teraz jeszcze wszystko przed Tobą. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Czeka Cię fantastyczny czas z rodziną, miłość i spokój to będą dziś hasła przewodnie. Po burzy zawsze wychodzi słońce, pamiętaj o tym także na przyszłość. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Czas na nowe rozdanie, zaplanuj wszystko od początku, tak jak to być powinno. Twój kolejny wybór będzie już bardzo konkretny i przemyślany. Teraz wszystko potoczy się po Twojej myśli. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czy to dobry czas na miłość? Tak naprawdę nie ma dobrego momentu, a uczucie przychodzi do nas w najmniej spodziewanym czasie i miejscu. Dobra wiadomość jest taka, że miłość zjawia się wtedy, gdy robimy dla niej miejsce. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Otrzymasz dziś miłe zaproszenie, od kogoś z kim jesteś ostatnio znowu blisko. Miłe chwile z rodziną to jest właśnie to, czego Ci dziś trzeba. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Co zrobić, gdy grunt usuwa się spod nóg? Dalej swoje. To najlepsza rada, jaką dzisiaj usłyszysz. Z czasem wszystko się poukłada, bądź dobrej myśli.

Więcej o: