David Beckham wyjawił sekret swojej żony. Projektantka od 25 lat je codziennie to samo!

David Beckham w jednym z wywiadów zdradził, co je jego żona Victoria Beckham. Okazuje się, że projektantka nie eksperymentuje z posiłkami. Od 25 lat zamawia codziennie to samo danie!

David Beckham był gościem w podcaście River Cafe Table 4. W trakcie rozmowy zdradził kilka intrygujących faktów ze swojego życia. Piłkarz nie mógł nie wspomnieć także o swojej żonie, Victorii Beckham. Okazuje się, że projektantka ma bardzo restrykcyjne podejście do jedzenia.  

Więcej treści znajdziesz na stronie Gazeta.pl

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Dacid Beckham: "Jestem żonaty z osobą, która od 25 lat je to samo" 

David i Victoria Beckhamamowie to brytyjska "power couple". Małżeństwo 4 lipca świętowało 23. rocznicę ślubu. Chociaż oboje są osobami publicznymi i już od lat 90. regularnie pojawiali się na okładkach, mocno chronią swojej prywatności. Nie zdradzają wielu szczegółów z życia swojej rodziny i jak oboje wielokrotnie przyznawali, jest ona dla nich sensem życia.  

David Beckham postanowił jednak ostatnio zdradzić kilka smaczków ze swojego życia. Piłkarz był gościem w podcaście River Cafe Table 4, gdzie wspomniał także o swojej żonie. Okazuje się, że projektantka od 25 lat je na kolacje to samo. 

Odkąd kiedy ją znam, Victoria je tylko grillowane ryby i warzywa gotowane na parze. Bardzo rzadko są od tego odstępstwa. 

- powiedział David Beckham w podcaście.

Przyznał, że pamięta tylko jedną sytuację, kiedy jego żona zjadła coś innego. Miała ona miejsce, kiedy Victoria Beckham była w ciąży z ich córką.

Dieta Victorii Beckham. Czy to jej zawdzięcza nienaganną sylwetkę? 

Victoria Beckham może pochwalić się nienaganną figurą. To m.in. zasługa jej dość restrykcyjnej diety, której mocno przestrzega. Gwiazda wielokrotnie w wywiadach opowiadała o swoim codziennym jadłospisie. Czego nigdy nie znajdziecie na jej talerzu? Projektantka wystrzega się wszystkiego, co zostało przygotowane na oleju lub maśle. Nie je także czerwonego mięsa i nabiału. Okazjonalnie pozwala sobie jednak na kromkę ciemnego pieczywa z solą i kawałek tortu w swoje urodziny.  

Więcej o: