Doda zdradziła sekret swojej idealnej figury. Przed śniadaniem pije jeden napój

Doda od lat zachwyca swoją figurą. Zgrabne nogi, smukłe ramiona, płaski brzuch... - Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki, ale nie wystarczyłyby mi same geny po ojcu sportowcu! - mówi. Co więc robi, by mimo upływu lat utrzymywać tak świetną formę?
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan nie je mięsa, nie pije alkoholu, ale jesienią jeden produkt ratuje jej życie. Jaki?

Doda od lat jest jedną z najpopularniejszych, a obecnie także jedną z najatrakcyjniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze ogromnej rzeszy fanek i fanów, aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 1,4 mln osób, z którymi Doda dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Mimo upływu lat piosenkarka nieustannie zachwyca fenomenalną figurą. Nic więc dziwnego, że fanki regularne dopytują o to, jak dba o swoje ciało.

Doda i sekret jej szczupłej sylwetki. "Dobre nawyki żywieniowe potrafią zdziałać cuda"

Doda nieustannie podkreśla, że swoją kondycję, figurę oraz świetny wygląd zawdzięcza przede wszystkim diecie, ale do tego dochodzi także aktywność fizyczna, zdrowy tryb życia oraz geny. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - napisała kiedyś na Instagramie. Podobno codziennie rano, przed śniadaniem, Doda pije napary ziołowe, które korzystnie wpływają na układ pokarmowy, wspomagają przemianę materii i poprawiają pracę jelit. Nie pije kawy.

 
Odpowiednią żywnością wyleczyłam się z wielu swoich kłopotów zdrowotnych mimo że wciskano mi farmaceutyki jako jedyne wyjście. Dobre nawyki żywieniowe potrafią zdziałać cuda. Moje ojciec wpoił mi je od dziecka, a potem jako dorosła osoba pielęgnowałam je i z każdym rokiem doceniałam ten dar. Dziś mam 38 lat i ciało dwudziestolatki, ale nie wystarczyłyby mi same geny po ojcu sportowcu! Ruch dwa razy w tygodniu, dyscyplina, higieniczny tryb i dieta, która jest moim stylem życia, dała mi ten efekt

- dodała w innym poście.

 
Więcej o: