Te znaki zodiaku są szczere do bólu! Zawsze mają swoje zdanie i wyznają nawet najgorszą prawdę

Czy szczerość może być zapisana w gwiazdach? Wiele wskazuje na to, że tak! Te znaki zodiaku cechuje wyjątkowa szczerość. Przyjaciołom wyznają nawet najgorszą prawdę, ale prawdomówność w towarzystwie obcych osób nie musi być już dobrze odbierana...

Szczerość to cecha, jakiej szukamy w partnerze, czy przyjaciółce. Warto wiedzieć, co naprawdę myślą i choćby to była najgorsza prawda, chcemy ją poznać. Nie ważne, czy chodzi o to, jak wyglądamy w sukience, czy jak ocenią nasze zachowanie na rodzinnym obiedzie. Za taką szczerość nie warto się obrażać. Jest jednak taki rodzaj szczerości, który nie zawsze jest pożądany. Balans w tym wszystkim muszą odnaleźć Ryby, Panny i Byki. To najbardziej szczere znaki zodiaku.

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Ryby bywają nadzbyt szczere. Nie zawsze podoba się to otoczeniu

Ryby uchodzą za bardzo emocjonalne, ale i wylewne. W silnym uniesieniu mówią bez ogródek o tym, co je boli, irytuje, czy zachwyca. Szastają zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi emocjami, często zrzucają na swojego rozmówcę zbyt duży ciężar wypowiedzi. Jeśli spytasz je, co sądzą w danej sprawie, możesz zawsze liczyć na szczerość. To fantastyczni słuchacze i przyjaciele. Musisz się jednak liczyć z tym, że ich opinia nie zawsze jednak będzie przychylna. Ryby nie potrafią kłamać i wolą być lubiane przez małe grono osób za to, jakie są, niż udawać kogoś zupełnie innego.

Małgorzata Foremniak Kurtka jesienna Małgorzaty Foremniak skradła uwagę fanów. Co za kolor!

Panna zawsze odpowie szczerze, ale nie słuchając głosu sprzeciwu

Panny bywają wyniosłe i lekko zarozumiałe. Kiedy spytasz je o coś, będą w siódmym niebie! Poczują się docenione i bardzo ważne, co zdecydowanie im schlebia. Udzielą potrzebnej rady i... szczerze wyznają, że świetnie, że zgłosiliście się z tym do nich, bo są ekspertami. Nie kryją się z samouwielbieniem i potrafią też szczerze skrytykować, przedstawiając kogoś innego w mniejszym świetle, niż siebie same. Niemniej, ich szczerość cenią przede wszystkim pracodawcy. W pracy są uznawane za konkretne, mówiące jasno o ewentualnych problemach, czy oczekiwaniach. Szczerze zawiadamiają o swoich potrzebach.

Bożena Stachura i Kacper Kuszewski Grażyna z "M jak Miłość" przed laty sporo namieszała w serialu

Byk to szczery i rozsądny przyjaciel. Doradzi, wesprze i zrozumie

Byki to fantastyczne osoby bliskie. Są ciepłymi partnerami, przyjaciółmi, ale i... dziećmi dla swoich rodziców. Jeśli mają do kogoś żal, szczerze porozmawiają i nie będą długo dusić w sobie urazy. Szczerze przyznają, gdy coś je ucieszy i gdy coś ich trapi. Nie lubią trzymać w sobie emocji, co znacznie ułatwia im kontakty z otaczającymi je ludźmi. Komunikacja z nimi jest znakomita, przez co uchodzą za osoby ugodowe, które niemal każdy chce mieć w kręgu swoich znajomych.

Więcej o: