Twierdzi, że wiele ludzi myje się źle. "Po prostu śmierdzicie". Zdradziła swój sposób

- Ja po prostu lubię dobrze wyglądać, dobrze pachnieć, być czysta. Uwierzcie mi, źle bierzecie prysznic. Moja metoda sprawi, że już nigdy nie będziecie brzydko pachnieć - przekonuje tiktokerka i zdradza swój sposób na dokładne mycie całego ciała.

Nia Kajumlo, specjalistka od urody, ma na TikToku 84,1 tys. obserwujących i 1,4 mln polubieni. Wiele osób śledzi jej nagrania każdego dnia. 23-latka z Seattle dzieli się poradami i sztuczkami kosmetycznymi. Jej najnowsze wideo wywołało duże poruszenie.

Dziewczyna w nagraniu twierdzi, że wszyscy dookoła brzydką pachną. Ale jest na to sposób – jej rutyna. Uważa, że wszyscy powinni stosować jej metody.

Słuchajcie, niektórzy z was śmierdzą, po prostu śmierdzicie i mówię to, bo o was dbam, jestem jak wasza siostra i chcę dla was jak najlepiej

- powiedziała.

Ale zasadniczo jestem przekonana, że niektórzy z was nie wiedzą, jak myć swoje ciała i to jest w porządku, ponieważ jestem tutaj, pokażę wam co i jak

- dodała.

Rutyna kąpielowa tiktokerki

Dziewczyna zdradza swoje sposoby, przedstawia, jak wygląda jej codzienna rutyna.

Zanim wejdziesz pod prysznic, powinna zostać przeprowadzona ocena przed prysznicem – bądź ze sobą szczery, to nie czas, aby nie być prawdziwym, ok?
Powiedz sobie, jak źle, w skali od 1 do 10, pachnę dzisiaj? Jak brzydko pachnę?

Według Nii, dopiero po takim wstępnie dopiero rozpoczynamy kąpiel.

Nie chcę słyszeć, że ktokolwiek z was myje ciało tylko kostką mydła i rękami, nie chcę tego słyszeć. Potrzebujesz rękawicy złuszczającej, potrzebujesz szmatki, potrzebujesz czegoś, co pozwoli na trochę szorowania, trochę złuszczania, potrzebujesz tego.

- komentuje i dodaje:

Kiedy się namydlisz, dopiero wtedy wykonasz peeling całego ciała, zaczynając od szyi, musisz też zrobić tył szyi, przód szyi, także klatkę piersiową. Zawsze zaczynasz od góry do dołu, ponieważ cały brud spływa w dół.

- kontynuuje tiktokerka.

Co dalej? Należy czynność powtórzyć. Dopiero dwukrotne mycie oznacza, że nasze ciało jest czyste.

Zobacz wideo Złuszczanie twarzy peelingiem drobnoziarnistym

Reakcje internautów

Sposoby dziewczyny spotkały się z dużym odzewem internautów. Film tiktokerki szybko zdobył aż 1,4 miliona wyświetleń. Ma 235,9 tys. polubień, 1341 komentarzy i 692 udostępnień. Niektórzy przekonywali, że to nie są dobre praktyki dla osób o wrażliwej skórze. Inni uważali, że to rutyna, którą stosują od lat.

To podstawy, inni tak nie robią?
Zawsze złuszczam skórę

- komentują.

Ale zdarzają się też głosy krytyki:

Nigdy mi nie mówiono, że brzydko pachnę, a używam tylko płynu do mycia ciała i mydła.

Zgadzacie się? Bez peelingu nie można mówić o porządnej kąpieli?

Więcej o: