Hit w Biedronce! Ten zestaw za 49,99 zł przyda się w każdym domu. Podobne w Lidlu i Homla

Podczas specjalnej, październikowej oferty Biedronka przygotowała dla swoich klientów praktyczne komplety, które sprawdzą się w każdej sypialni. Podobne zestawy znajdziemy w Homla i Lidlu.

W ostatnim czasie w sieci sklepów Biedronka pojawia się mnóstwo praktycznych zestawów do kuchni, salonu czy ogrodu. Tym razem dyskont postanowił zaskoczyć swoich odbiorców następną specjalną kolekcją, w której znalazła się dwustronna pościel. Produkt w okazyjnej cenie jest dostępny tylko przez określony czas. Podobne komplety dostaniemy w sklepach Lidl oraz Homla. 

Julia Wieniawa Wieniawa w najmodniejszych spodniach jesieni. Nogi wyglądają w nich bosko

Biedronka sprzedaje komplety pościeli. Bardzo kusząca cena

Aktualnie za pościel dwustronną z Biedronki zapłacimy równo 49,99 zł. Oferta pojawiła się 10 października i potrwa do soboty 22 dnia tego samego miesiąca. Komplet został wykonany z bawełny, dzięki czemu jest wytrzymały, miękki i znakomicie wchłania wilgoć. Produkt jest dostępny w wymiarach 160 x 200 cm + 2 x 70 x 80 cm. Istnieje także opcja kupna zestawu o gabarytach 220 x 200 cm + 2 x 70 x 80 cm, jednak wtedy kosztuje on 59,90 zł. 

zestaw pościelizestaw pościeli screen biedronka.pl

Modny zestaw pościeli w Lidlu. Dostępny w wielu kolorach 

W sieci sklepów i na stronie internetowej Lidla również widnieją zestawy pościeli, które kupimy w atrakcyjnych cenach. Cena jednego z egzemplarzy wynosi obecnie 59,90 zł. Komplet możemy nabyć aż w pięciu wzorach: palmowe liście, białe i niebieskie kwiaty, kolorowe kwiaty, szaroróżowe figury oraz biało-niebieska kratka o wymiarze 160 x 200 cm. 

zestaw pościelizestaw pościeli screen lidl.pl

Wyprzedaż pościeli w Homla. Wygodne i stylowe pozycje

Trzecim pomysłem na urozmaicenie wystroju sypialni jest nabycie pościeli "OTAMO" z mikrofibry w liście i kwiaty ze sklepu Homla, która aktualnie kosztuje 74,25 zł. Cena produktu została obniżona dokładnie o 25%. Jej piękny design połączony z szeroką gamą kolorów sprawia, że każde pomieszczenie stanie się bardziej żywe i atrakcyjne. 

zestaw pościelizestaw pościeli screen homla.com.pl

Więcej o: