Klaudia El Dursi z "Hotelu Paradise" pozuje w zmysłowej bieliźnie. Fani oczarowani. "Jesteś boginią"

Klaudia El Dursi opublikowała na instagramowym profilu nagranie, na którym pozuje w bieliźnie. Modelka może pochwalić się perfekcyjną sylwetką, okupioną wyrzeczeniami. Na reakcję ze strony fanów nie trzeba było długo czekać.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Klaudia El Dursi należy do grona gwiazd, które regularnie publikują treści w swoich mediach społecznościowych. Modelka nie ma problemu, by na swoim instagramowym profilu prezentować swoje nienaganne ciało. El Dursi wciąż korzysta ze swoich pięciu minut i stale rozwija swoją karierę na wielu płaszczyznach. Wszystko zaczęło się od debiutu w programie "Top Model". Na co dzień możemy oglądać ją na antenie TVN7 w roli prowadzącej reality show "Hotel Paradise". Oprócz tego modelka chętnie angażuje się we współpracę z wieloma firmami.

Zobacz wideo Klaudia El Dursi nie ma litości dla dzieci. Tak odpowiedziała na pytanie o ich szkolne oceny

Klaudia El Dursi prezentuje nienaganną sylwetkę w bieliźnie

Modelka często publikuje wiele postów, na których prezentuje swoją smukłą sylwetkę. Klaudia El Dursi przebywa obecnie w Hiszpanii, skąd udostępniła nagranie, na którym pozuje w różowej bieliźnie nad basenem. Ten komplet wykonany z subtelnej koronki pięknie eksponuje atuty figury. Jak się okazuje, są to kulisy nowego projektu, w którym gwiazda wzięła udział, ale nie zdradziła jeszcze za dużo szczegółów dotyczących nadchodzącej kampanii reklamowej.

 

Reakcja fanów pod najnowszym postem Klaudii El Dursi. Opinie są jednogłośne

Klaudia El Dursi może liczyć na wsparcie ze strony fanów. Pod ostatnim postem modelki pojawiła się spora ilość komplementów i pochlebnych słów ze strony internautów i internautek.

Jejku.... Klaudia to kwintesencja piękna.
Cudowna bielizna. Najpiękniejsza
ależ Ty jesteś zjawiskowa.
Jesteś coraz piękniejsza.
Jesteś boginią Klaudia!
Oto dowód jak w piękny sensualny sposób można pokazać ciało bieliznę i nie być ani seksualną, ani wulgarną. Pięknie aż się miło patrzy.
Bielizna ładna, ale od Pani to nie można oderwać wzroku. Przepiękna uroda
 
Więcej o: