Czy kosmetyki Phlov Anny Lewandowskiej skradły serca jej hiszpańskich koleżanek?

Za Anną Lewandowską i jej mężem ogromna zmiana. Dotychczasowe miejsce zamieszkania, czyli Monachium zamienili na Barcelonę. Choć trenerka i bizneswoman mieszka za granicą od lat, to jednak do tej pory swoje kosmetyki sprzedawała głównie w Polsce. Czy teraz może się to zmienić? - "Już mnie trochę poznałaś, nie będę mówić, że nie" - wyznała w rozmowie z nami.

Niedawno Anna Lewandowska przyleciała na wyjątkowy event marki Sephora, gdzie zaprezentowała swoje produkty i udzieliła kilku wywiadów. Również nam udało się z nią porozmawiać. Jeśli zastanawiacie się, jakie nowości szykuje w nadchodzącym roku, to przeczytacie o tym TUTAJ

Jej marka choć ma dopiero trzy lata, to już osiągnęła ogromny sukces. Przypomnijmy również, że w zeszłym roku według użytkowników naszego serwisu marka Phlov zwyciężyła w kategorii "Najlepsza Polska Marka" w plebiscycie The Best of New Beauty. Patrząc na to, wiele osób się zastanawia, czy Anna Lewandowska ma również w planach podbicie rynku zagranicznego. My ją o to zapytaliśmy. 

Czy Anna Lewandowska planuje podbić rynek zagraniczny? "Nie mówię nie"

Okazuje się, że wprowadzenie kosmetyków Phlov nie jest wcale tak proste jak mogłoby się wydawać, o czym opowiedziała nam Anna Lewandowska. Posłuchajcie sami. 

Zobacz wideo Czy Anna Lewandowska podbije rynek zagraniczny swoimi kosmetykami? Podesłała paczki hiszpańskim koleżankom

Koleżanki Anny Lewandowskiej przetestowały jej kosmetyki. Co o nich myślą?

Tak jak wspominaliśmy na samym wstępie, Anna Lewandowska wspólnie z rodziną mieszka teraz w Barcelonie. Okazuje się, że swoje kosmetyki dała również do przetestowania nowym koleżankom. Jak je oceniły? 

Pytały mnie o markę Phlov. Ja z wielką chęcią im wysłałam, także bardzo się ucieszyły. (...) A opinia osób z zagranicy jest dla mnie bardzo istotna, żeby wiedzieć, w jaki sposób planować rozwój marki.

- zdradza nam Anna Lewandowska. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: