Dostała odpowiedź na swoje podanie o pracę po 37 latach! Zaskakująca historia z Włoch

Nietypowa sytuacja spotkała mieszkankę Włoch, która złożyła podanie o przyjęcie do pracy w jednej ze szkół. Niedawno otrzymała informację, że została przyjęta. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że dokumenty wysłała 37 lat temu.

Do nieprawdopodobnej sytuacji doszło w Brindisi na południu Włoch. Niemal 40 lat temu mieszkanka Apulii złożyła podanie o przyjęcie do pracy w szkole, nie dostała jednak żadnej odpowiedzi. W tym czasie pracowała w gospodarstwie rolnym, a później wyjechała do Niemiec. Jej zdziwienie było ogromne, gdy niedawno pozytywnie rozpatrzono aplikację.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak możemy zaoszczędzić prąd podczas pracy zdalnej?

Mieszkanka Włoch została przyjęta do pracy po 37 latach od złożenia dokumentów

Zaskakującą historię Marcelli Primiceri opisały włoskie gazety. W 1985 roku złożyła dokumenty o przyjęcie do pracy w szkole jako woźna. Miała wtedy 21 lat. Ponieważ nie dostała żadnej odpowiedzi, wkrótce zapomniała o sprawie, a w 2013 roku postanowiła wyjechać do pracy w Niemczech.

Złota karta McDonald's Ta karta uprawnia do darmowego jedzenia w McDonald's do końca życia

Szkoła postanowiła odpowiedzieć na aplikację w tym roku

Została przyjęta 37 lat później. Dowiedziała się o tym dzięki koleżankom, które znalazły jej nazwisko na liście zatrudnionych. Szkoła przypomniała sobie o niej w 2022 roku.

Kiedy powiedzieli mi, że jest dla mnie miejsce pracy, nie mogłam uwierzyć

- czytamy na portalu noizz.pl.

Kobieta postanowiła zatrudnić się w szkole. Pracuje w niej od miesiąca

Mimo tak długiego czasu kobieta nie wahała się ani sekundy i natychmiast przyjęła ofertę. Wróciła w swoje rodzinne strony, gdzie teraz pracuje jako woźna w szkole hotelarskiej w Brindisi. Przyznała, że cała ta sprawa to dla niej olbrzymie przeżycie i zrealizowane marzenie, którego myślała, że już nigdy nie spełni.

Kobieta trzyma się za włosy Sięgnij po produkt z kuchni. To niezawodny trik na zagęszczenie włosów

Więcej o: