Moda po 50-tce. Tak ubierają się topowe dojrzałe blogerki jesienią. Piękne!

Styl, klasa, elegancja. Te cechy łączą nasze ulubione blogerki 50+. Szukając inspiracji modowych, warto zwrócić uwagę na trendy 50+, które są najlepszym dowodem na to, że moda po 50. roku życia nie musi być nudna i stonowana.

Co nosić po pięćdziesiątce jesienią? Na jakie stylizacje postawić? Które ubrania są teraz na topie, jakie trendy dodają klasy i co wybierać, by czuć się pięknie i wyjątkowo w tym chłodnym sezonie?

Topowe blogerki 50+ przychodzą nam z pomocą, prezentując zjawiskowe stylizacje, którymi możemy zainspirować się, budując jesienno-zimową garderobę.

Te pełne klasy kobiety doskonale zdają sobie sprawę z obowiązujących trendów. Wiedzą, co z czym połączyć, by stworzyć odmładzające, pełne wdzięku stylizacje. Moda 50+ wcale nie musi być nudna!

@emmaleinswelt to fanka klasycznego minimalizmu

Lubi kierować się zasadą 3 kolorów.

 

Stwórz stylizację inspirowaną tą wspaniałą blogerką 50+ łącząc ze sobą klasyczne, czarne, skórzane spodnie, brązowe botki, T-shirt. Na ramiona narzuć pikowany bezrękawnik i wykończ wszystko dodatkiem w postaci chusty i torebki.

Izabela Janachowska byłą wzorową uczennicą. Rodzice dali jej ultimatumJanachowska zachwyciła fanów stylizacją z torebką za 1119 zł. "Klasa"

@seebymiriam, czyli pełna elegancji instagramerka po 50

To kobieta, która nie boi się eksperymentować ze swoimi stylizacjami. Jej styl można określić jako smart- casual, łączy bowiem wygodę z elegancją. Blogerka nigdy nie zapomina o idealnie dobranych dodatkach takich jak okulary przeciwsłoneczne, chusty czy torebki podkreślające charakter stylizacji.

Zainspiruj się jej ponadczasowymi stylizacjami i uzupełnij swoją garderobę o akcesoria, które całkowicie odmienią twój wizerunek.

 

Kolejna insta-blogerka, która nieustannie nas inspiruje to @styleatacertainage

Ta zjawiskowa kobieta na co dzień stawia na minimalizm, nie boi się jednak eksperymentować z kolorem lub printem.

Pod lupę wzięliśmy jej monochromatyczną stylizację, składająca się z wełnianego kremowego swetra wystylizowanego ze spodniami w takim samym kolorze. Stylizację dopełniają eleganckie okulary, kolczyki, zegarek i mocna szminka.

 
Więcej o: