Doda na zmysłowym zdjęciu w wannie. Fani: "Nie poznałam", "Chce być wieczne młoda"

Doda po raz kolejny zaskoczyła fanki i fanów na Instagramie. Tym razem furorę zrobiła publikując zdjęcie, na którym zapozowała w wannie. Zmysłowy kadr zachwycił ludzi w sieci. - Moja córcia powiedziała, że wyglądasz jak ciasteczko z bitą śmietaną - komentują.
Zobacz wideo Doda o wyborze partnerów. "Co ja się będę 70-letniej matki słuchać"

Doda jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Ku uciesze fanek i fanów, aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 1,4 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia. Mimo upływu lat, Doda jest jedną z tych gwiazd, która nieustannie potrafi zaskakiwać swoje fanki oraz swoich fanów.

Doda na zmysłowym zdjęciu w wannie. "Bo królowa jest tylko jedna"

Doda podzieliła się ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęciem, na którym zapozowała w wannie, zanurzona w wodzie zabarwionej na biało, obłożona czerwonymi różami. - 7 milionów <3 single z mojej nadchodzącej płyty w ciągu roku zdobędą po 10 mln wyświetleń!? ZA 5 DNI PREMIERA #Aquaria - napisała. Trzeba przyznać, że kadr robi wrażenie!

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów. Część dotyczyła muzyki Dody, a część jej wyglądu:

Piękna, duże oczyska <3 rozkwitasz
Ostatnie radiowe miesiące pokazują, że determinacją można przeskoczyć szklany sufit
Podziwiam Twoją chęć walki, zarówno prywatnie jak i w tej branży... U tylu artystów na naszym rynku widać już zmęczenie i oddanie pałeczki młodszej lidze... Ty nie tylko depczesz im uparcie po piętach, ale w wielu aspektach zostawiasz w tyle w blokach startowych
Śliczna, mądra, utalentowana ! Zasługujesz na wszystko co najlepsze
Bo królowa jest tylko jedna
Moja córcia powiedziała, że wyglądasz jak ciasteczko z bitą śmietaną
Zdjęcie podobne do Kylie Minogue w pewnym teledysku. Myślałam, że to ona
Cóż za piękne zdjęcie
Nie poznałam, że to ta pani Doda
Ale ta fota jest dobra
Łał!!!! Doda w mleku kozim jest zanurzona, chce być wieczne młoda

- czytamy.

Jak Doda dba o swój wygląd?

W jednym ze swoich postów na Instagramie Doda przyznała, że choć ma 38 lat, to pochwalić się może ciałem 20-latki. Gwiazda nie ukrywa, że za jej figurą i świetnym wyglądem stoi przede wszystkim zdrowy tryb życia i odpowiednia dieta. - Cukru nie jem od 15 lat, nabiału od ponad 6. Moja sylwetka na przełomie dekady zmieniała się wielokrotnie i choć zawsze byłam wysportowana, to nigdy nie byłam tak zadowolona z niej jak teraz. Samodyscyplina, higiena życia, wysiłek, konsekwencja to jest coś, co ja po prostu lubię. Mi nie daje satysfakcji kiedy zjem fast food, mi daje satysfakcję, kiedy tego nie zrobię - napisała kiedyś na Instagramie.

Więcej o: