Marzena Rogalska zapozowała topless! Wywołała burzę w komentarzach. "Niesamowita", "trochę intymności"

Marzena Rogalska należy do grona najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w Polsce. Swoje prywatne chwile i poczynania zawodowe chętnie prezentuje w social mediach. Ostatni post na instagramowym profilu nieco zaskoczył fanów, gdyż 52- latka pokazała się bez stanika.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Marzena Rogalska na swoim profilu na Instagramie zebrała już spore grono fanów, liczące ponad 260 tysięcy osób. Dziennikarka w przeszłości pracowała nie tylko w telewizji, ale również w rozgłośniach radiowych. Teraz większość swojej uwag skupia na rozwijaniu swoich profili w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo Marzena Rogalska o "PnŚ". Kammel się do niej nie odzywa

Marzena Rogalska pozuje bez stanika. Wszystko w ramach szczytnej akcji

Dziennikarka postanowiła w swoich social mediach pójść o krok dalej i zaskoczyć fanów publikując zdjęcia, na którym pozuje topless. Kadr został wykonany w sierpniu 2022 rou. Marzena Rogalska tym samym dołączyła do grona gwiazd popierających akcję "Top Freedom". Chodzi o promowanie odsłaniania klatki piersiowej bez względu na płeć. Ponadto akcja ma na celu również promowanie równości i prawa do karmienia piersią w miejscach publicznych, o równy strój szkolny niezależnie od płci, o nieseksualizowanie dziewczynek i szacunek dla każdego ciała bez względu na jego cechy. Dziennikarka przy okazji zapowiedziała, że temat ten będzie poruszony w następny odcinku prowadzonego przez nią programu "Miasto Kobiet".

 

Fani Marzeny Rogalskiej podzieleni. Nie każdy rozumie czemu służą tego typu akcje

Akcja "Top Freedom", której pomysłodawczynią jest Ane Pižl zyskuje coraz więcej zwolenników wśród gwiazd. Odważny kadr Marzeny Rogalskiej oczywiście nie został niezauważony przez fanów. Niektórzy z obserwujących wyrazili zachwyt nad postawą dziennikarki.

Popieram a szczególnie to wbijanie dziewczynek szczególnie w poczucie wstydu, pamiętam, jak mnie wychowywano, a były to czasy bardzo głębokiej komuny.
Piękne zdjęcie, piękna akcja, uwielbiam Twoje społeczne zaangażowanie.
Cudowny i niezwykle ważny projekt! Bardzooo wspieram.
Jesteś niesamowita!
WOW!

Pojawiły się też głosy niezrozumienia potrzeby takich typu akcji.

Czy to jest aż tak ważne, żeby świecić biustem ....ktoś będzie bogatszy zdrowszy szczęśliwszy chyba nie więc po co...
Ach, prawdziwe problemy celebrytów
Marzenko z całym szacunkiem, ale ja wolę trochę intymności! Dla mnie ubrane jest bardziej sexi
Więcej o: