Hit w Biedronce! Trzyczęściowy zestaw za 34,99 zł sprawdzi się w każdym domu. Podobne w Lidlu

W każdym domu potrzebna jest odpowiednia organizacja i zachowanie porządku. Dzięki temu jesteśmy w stanie wszystko odnaleźć bez zbędnej straty czasu. Przygotowaliśmy zestawienie kompletów, które zaskakują okazyjną ceną w ofercie sklepów Biedronka, Ikea i Lidl.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Najlepsze pojemniki do przechowywania pomagają w organizacji produktów w lodówce, lecz nie tylko. Pakowane produkty, przyprawy czy napoje znajdujące się w uporządkowanej wersji pozwalają z łatwością zobaczyć, co mamy na stanie. Wybraliśmy okazyjne oferty pojemników dostępnych w sklepach Biedronka, Ikea i Lidl.

Zobacz wideo Las w słoiku, czyli wnętrzarski hit sezonu. Z tym mykiem bez problemu zrobisz go w domu

Joanna Opozda Joanna Opozda jako Brigitte Bardot pozuje w zjawiskowej sukni. "Obłędnie"

Biedronka: zestaw pojemników składający się z trzech sztuk. Praktyczny komplet dla każdego

W sieci sklepów Biedronka w najnowszej ofercie dostępny jest zestaw pojemników składający się z trzech sztuk. Komplet zawiera pojemniki o pojemności 600 ml, 1l i 1,5l. Egzemplarze mają możliwość używania ich w mikrofalówce oraz mycia w zmywarce. Cena za zestaw wynosi 34,99 zł.

zestaw pojemnikówzestaw pojemników Biedronka

Ikea: komplet 17 pojemników z pokrywką do wyboru. Atrakcyjna cena zestawu

Lekkie, przezroczyste i z możliwością stawiania jeden na drugim to świetne pojemniki, które kupisz w sklepach Ikea. Te 17 pojemników z pokrywkami ma wszystko, czego potrzeba do praktycznego przechowywania żywności w lodówce lub zamrażarce. Można je stosować w kuchence mikrofalowej i zmywarce. Cena za zestaw wynosi 24,99 zł.

zestaw pojemnikówzestaw pojemników Ikea

Lidl: zestaw pojemników do przechowywania żywności. Ten zestaw pomoże utrzymać porządek

Zestaw składający się z trzynastu pojemników to świetna opcja na zachowanie organizacji, którą kupisz w sieci sklepów Lidl. Pojemniki sprawdzą się do utrzymywania świeżości, podgrzewania i zamrażania artykułów spożywczych. Egzemplarze są odporne na temperatury od -20 do 90°C, nadają się do kuchenek mikrofalowych oraz można je myć w zmywarce. Cena to 34,99 zł.

zestaw pojemnikówzestaw pojemników Lidl

Więcej o: