Pamiętacie Zosię z "Rodziny zastępczej"? Dziś wygląda zupełnie inaczej! Jak potoczyła się jej kariera?

Fani serialu "Rodzina zastępcza" pewnie doskonale pamiętają Zosię, serialową siostrę Elizy. Misheel Jargalsaikhan wcieliła się w postać, od razu zyskując sympatię widzów. Rola w serialu przyniosła aktorce ogromną popularność, jednak gwiazda szybko zniknęła z show-biznesu. Dzisiaj jest nie do poznania!

"Rodzina zastępcza" była emitowana w telewizji Polsat od 1999 do 2009 roku. Serial bił w tych latach rekordy popularności i zdobył ogromną rzeszę fanów. Jedną z głównych bohaterek serii była urocza dziewczynka o imieniu Zosia, grana przez Misheel Jargalsaikhan. Wiemy, jak dzisiaj wygląda! Kobieta szybko zrezygnowała z aktorstwa, żeby realizować swoją prawdziwą pasję.

Zobacz wideo Najsłynniejsze wpadki w filmach, serialach i nie tylko! Czy naprawdę nie dało się ich uniknąć?

Więcej treści znajdziesz na Gazeta.pl

Pamiętacie Zosię z rodziny zastępczej? Misheel Jargalsaikhan zrezygnowała z aktorstwa

Pierwszy odcinek "Rodziny zastępczej" został wyemitowany na antenie Polsatu 22 lutego 1999 roku. Przez lata był to jeden z najchętniej oglądanych seriali w Polsce. Do dzisiaj wiele osób zasiada przed telewizory, żeby oglądać perypetie rodziny Kwiatkowskich i jej przyjaciół. Wielu aktorów dorastało na naszych oczach. Tak też było z Misheel Jargalsaikhan.

Gwiazda urodziła się w mieście Ułan Bator w Mongolii, ale kiedy miała trzy lata, wraz z rodzicami przeprowadziła się do Polski. Kilka lat później Jargalsaikhan pojechała z mamą do Warszawy na casting do serialu i wygrała rolę Zosi, siostry Elizy. Jak aktorka wspomina początki pracy? - Wydaje mi się, że produkcji zależało, aby serial był nie tylko rozrywką, ale miał też walor edukacyjny. Zatrudniono mnie i Olę Szwed. Konkurowałyśmy o rolę Zosi, która w założeniu miała być niebieskooką sepleniącą blondynką. Na początku byłyśmy dla widzów egzotyczne. Szybko jednak zyskałyśmy ich sympatię. - mówiła w wywiadzie dla Vivy!

 

Co dzisiaj słychać u Misheel Jargalsaikhan? Oto jak potoczyły się jej losy

Aktorka po 8 latach, w 2007 roku zrezygnowała z roli, ponieważ chciała się skupić na studiach medycznych, które podjęła we Wrocławiu. Dzisiaj jest już absolwentką i zajmuje się medycyną naturalną — akupunkturą i masażem. Jargalsaikhan nie odeszła jednak z show-biznesu na dobre. W 2015 r. aktorka wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami". Razem z Janem Klimentem zajęli trzecie miejsce. Pojawiła się również w show "Celebrity Splash". Jak mogli zauważyć telewidzowie, gwiazda zmieniła się nie do poznania! Nic dziwnego — Misheel Jargalsaikhan w listopadzie skończy 34 lata. Nie da się ukryć, że wyrosła na piękną kobietę.

 
Więcej o: