Pamiętacie Brooke z "Mody na Sukces"? Gwiazda wciąż zachwyca urodą. Aż trudno uwierzyć, ile ma lat

Aktorka jest jedną z najdłużej grających osób w serialu "Moda na sukces". Katherine Kelly Lang od 35 lat wciela się w postać Brooke Logan w popularnej operze mydlanej. Gwiazda obchodziła niedawno swoje 61. urodziny. Zobacz, jak wygląda dzisiaj.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Emisja ostatniego odcinka najpopularniejszej opery mydlanej, czyli "Mody na sukces" w Polsce miała miejsce w 2014 roku. Mimo to serial wciąż jest kręcony, a obsada nieraz ulegała zmianie. Jedną z osób, którą wciąż zobaczymy na planie produkcji tego serialu, jest Katherine Kelly Lang, wcielająca się w rolę Brooke Logan. Choć minęło juz 35, kiedy zobaczyliśmy pierwszy raz aktorkę na ekranie, to Lang wciąż może pochwalić się szczupłą sylwetką i wyjątkową urodą.

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

Katherine Kelly Lang jako serialowa Brooke. Jak wyglądały początki jej kariery?

Katherine Kelly Lang nie od razu pojawiła się w jednej z najpopularniejszych na świecie oper mydlanych. Aktorka rolę Brooke Logan w tasiemcu "Moda na sukces" przyjęła w 1987 roku, mając zaledwie 26 lat. Losy granej przez nią bohaterki wielokrotnie się zmieniały przez ponad 35 lat. W domu mody Forrester Creations zajmowała różne stanowiska. Serialowa Brooke brała też wielokrotnie ślub z Ridgem Forresterem i była też związana z innymi postaciami m.in. z Erikiem Forresterem. W sumie wychodziła za mąż aż 11 razy z 6 mężczyznami. Przez niektórych widzów jest uważana za osobę, dzięki której zawsze coś się działo. Aktorka nie ograniczała się do występowania tylko w jednej roli i ma na swoim koncie również wiele innych ról w serialach i filmach m.in. w "Stan the Man" czy "Diabolika". Jednak żadna z nich nie przyniosła jej takiej sławy, jak rola Brooke Logan w "Modzie na sukces".

 
 

Życie prywatne Katherine Kelly Lang. Jak wygląda dzisiaj 61-letnia aktorka?

Katherine Kelly Lang, gwiazda serialu "Moda na sukces" trzykrotnie wychodziła za mąż. Ze swoim ostatnim mężem rozstała się w 2014 roku. Aktorka ma trójkę dzieci, dwóch synów oraz córkę. Gwiazda w tym roku obchodziła swoje 61 urodziny i mimo upływu lat może pochwalić się nie tylko smukłą sylwetką, ale również wyjątkowo gładką twarzą. Sama aktorka nie przyznała się do korzystania z usług medycyny estetycznej. Można jednak domniemać na podstawie fotografii, że poddała się zabiegom wygładzającym oraz poprawiającym owal twarzy. Jedno co pozostaje niezmienne to z pewnością jasne, blond włosy. Od czasu do czasu decyduje się na ich skrócenie, lecz kolor pozostaje ten sam.

Aktorka może pochwalić się smukłą i wysportowaną sylwetką. Wszystko za sprawą jazdy na rowerze, która stała się jej pasją. Gwiazda uwielbia też jazdę konno, ma nawet swoją stadninę i regularnie startuje w wyścigach. Jest również jedną z propagatorek wegetariańskiej diety, którą sama stosuje.

 
 
Więcej o: