Anna Lewandowska w zmysłowym tańcu z Hiszpanem. "Robert to widział?"

Anna Lewandowska wykorzystuje każdą okoliczność, by się rozwijać. O tym, że odkryła nową pasję, wspominała już jakiś czas temu. Niedawno podzieliła się nią w najnowszym filmiku, który opublikowała na Instagramie. Zmysłowe nagranie wzbudziło wiele emocji.

Anna Lewandowska rozkwita w Hiszpanii. Inwestuje w swój rozwój i nie boi się próbować czegoś nowego. Tym razem postawiła na zmysłową bachatę. Nagranie z jednego z treningów, na którym tańczy z trenerem, wzbudziło wiele emocji wśród fanów.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Anna Lewandowska o aktywności fizycznej w ciąży

Anna Lewandowska rozwija nową pasję. Postawiła na taniec

Anna Lewandowska nie próżnuje. Widać, że na dobre zadomowiła się w słonecznej Hiszpanii. Wciąż się rozwija, a przy tym znajduje czas na odkrywanie nowych pasji. Tym razem postawiła na naukę tańca, a filmik z treningu, który opublikowała na Instagramie, wywołał ogrom komentarzy

Powoli wsiąkam w klimat hiszpańskiej muzyki i w katalońskie klimaty, które już kocham. Oczywiście, jeszcze duuuuuużo pracy przede mną

- napisała pod postem. Na nagraniu widać urywek, podczas którego tańczy wraz ze swoim trenerem zmysłową bachatę. Jak przyznaje, nowa aktywność przynosi jej wiele radości:

Ale takie wyzwania to ja uwielbiam! Nie przychodzi mi to łatwo, natomiast najważniejsze, że odkrywam nową pasję (...).

Anna Lewandowska w zmysłowym tańcu ze swoim trenerem. Fani pytają o jej męża

Pod nagraniem zaroiło się od komentarzy. Wielu internautów jest zachwyconych ruchami trenerki, inni zauważają drobne niedociągnięcia. Nie brakuje również pytań o to, czy taniec widział jej mąż.

Robert to widział?
Aniu czy jest coś, czego nie umiesz?
Lewy nie będzie zadowolony
Super Ci idzie!
Wow kobieta petarda!!!

W swoim wpisie Anna Lewandowska nie pominęła reakcji Roberta:

Mężowi się podoba.
 
Więcej o: