Bała się puścić bąka przy chłopaku. Influencerka wylądowała na wózku

Brazylijska influencerka Viih Tube, której prawdziwe imię to Vitória De Felice Moraes, przekazała swoim obserwującym informację, że wylądowała na wózku inwalidzkim, ponieważ zbyt długo wstrzymywała bąki.

Viih Tube, brazylijska influencerka jakiś czas temu na swoim instastory opublikowała zdjęcie, na którym widzimy ją siedzącą na wózku inwalidzkim, jadącą przez lotnisko w Portugalii.

Jej 23 miliony obserwujących zostało przez nią poinformowanych, że doświadcza właśnie bólu nie do zniesienia i nie jest w stanie chodzić.

InstastoryInstastory instagram @viihtube

21-latka spędzała wakacje ze swoim chłopakiem na festiwalu muzycznym w Portugalii. Nagle zaczęła doświadczać bólu tak silnego, że nie była w stanie chodzić i musiała zostać przetransportowana do szpitala na wózku inwalidzkim.

Okazało się, że ból wywołany był gazami, które kobieta wstrzymywała ze wstydu przed swoim chłopakiem.

Gromadzenie się gazów w jelitach to normalne zjawisko. Nie jest niebezpieczne. Może być jednak mylone z innymi schorzeniami.

 

Izabela Janachowska byłą wzorową uczennicą. Rodzice dali jej ultimatumJanachowska zachwyciła fanów stylizacją z torebką za 1119 zł. "Klasa"

Ludzie przeciętnie wypuszczają gazy około 15 razy dziennie, co jest ekwiwalentem gazu znajdującego się w dwóch puszkach coca-coli.

Na insta story, Viih oznaczyła brazylijską wokalistkę Pocah, która doświadczyła podobnej sytuacji wcześniej.

 

Viih napisała:

Jaka matka taka córka. Ja również na lotnisku zaczęłam odczuwać ból nie do zniesienia, przez co zostałam umieszczona na wózku inwalidzkim, a okazało się, że to gazy (śmiech).
 

Nie da się jednak ukryć, że obie influencerki wykorzystały sytuację do wzbudzenia niemałej sensacji. 

Ich story wzbudziły sporą ilość kontrowersji. Część fanów oburzyło ich zachowanie.

Wrzucanie zdjęć na wózku i sugerowanie niepełnosprawności to chyba lekka przesada?

- pisali obserwujący.

Nie można wymknąć się do toalety i dyskretnie spuścić z siebie gaz? Bez przesady...

Jakiś czas temu Viih poinformowała na Instagramie, że spodziewa się dziecka, na szczęście obie panie są całe i zdrowe, a ciąża przebiega bez komplikacji.

Miejmy nadzieje, że cała historia znormalizuje naturalne ludzkie potrzeby i nikt więcej nie wyląduje na wózku przez gazy

Więcej o: