Meghan Markle i Harry "utknęli z diabłem"? Para ma duże kłopoty. To ich "jedyne wyjście"

Zrzeczenie się tytułów królewskich przez księcia Harry'ego i jego żonę, amerykańską aktorkę Meghan Markle wstrząsnęło całym światem. Teraz jednak eks-książęca para ma mieć spore kłopoty - donoszą zagraniczne media.
Zobacz wideo Wywiad Meghan i Harry'ego u Oprah Winfrey wstrząśnie rodziną królewską? Sekretny ślub, płeć drugiego dziecka i oskarżenia o rasizm

Harry i Meghan podpisali z Netflixem lukratywne umowy na emisję serialu biograficznego o ich życiu, w  którym zdradzają wiele niewygodnych prawd na temat rodziny królewskiej. W produkcji rzekomo nie pozostawili suchej nitki na królu Karolu III - ojcu Harry'ego, który po śmierci królowej Elżbiety II objął tron Wielkiej Brytanii.

Teraz książę Harry nerwowo chce zmieniać fragmenty scenariusza i wycofać się z najbardziej kontrowersyjnych fragmentów. Nie jest to jednak do końca możliwa, ponieważ parę zobowiązują podpisane z platformą streamingową kontrakty.

Harry i Meghan w potrzasku. "Utknęli z diabłem"

Ich obecną sytuację skomentował autor królewskich biografii i głośnej książki "Zemsta: Meghan, Harry i wojna między Windsorami" na antenie brytyjskiej telewizji GB News. Jego zdaniem para podpisała umowę z Netflixem "bo potrzebują pieniędzy". Zdaniem Bowera "nie mają innego źródła dochodu".

- To jedyny sposób, w jaki mogą zarobić swoje pieniądze - przekonywał.

 Myślę więc, że teraz po prostu utknęli z diabłem

- stwierdził. 

Książę Harry ma obawiać się reperkusji po premierze dokumentu. Z drugiej strony para - gdyby zrezygnowała z kontraktu - musiałaby sprzedać luksusową posiadłość w Montecito w Kalifornii, i - jak mówi Bower - "przenieść się do małej rudery" w samym centrum Los Angeles.

Według autora jednak jest "jeden sposób" na wyjście z impasu jest zwrócenie się o pomoc do króla Karola III.  Następca tronu mógłby spłacić kary wynikające z niewywiązania się z kontraktu. Jednak  zamian oczekiwały zobowiązania się do niekrytykowania rodziny królewskiej i niewyjawiania sekretów Windsorów.

"Ona chce bitwy"

Zdaniem Bowera, takie rozwiązanie nie jest na rękę Meghan Markle.

Nie ma żadnego interesu w milczeniu

- uważa biograf.

Ona chce bitwy. Chce zrujnować rodzinę królewską i zająć się większymi sprawami. Myślę, że działania wojenne zostały wznowione

- uważa Bower.

Źródła: GB News/express.co.uk/ bestlifeonline.com/mirror.co.uk

Więcej o: