Co mówi o tobie dzień urodzenia? Zdradza więcej, niż ci się wydaje

Zdaniem niektórych, data urodzenia może mieć ogromny wpływ na nasz charakter oraz zachowania. Szczególnie istotny jest dzień tygodnia. Znając go, możemy dowiedzieć się naprawdę wielu rzeczy o osobowości drugiego człowieka.

Według astrologii dzień tygodnia, w którym się urodziliśmy, może powiedzieć o nas naprawdę dużo. Niekiedy determinuje nasze predyspozycje, cechy charakteru i zachowania. Co o tobie mówi dzień, w którym się urodziłeś?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Wendzikowska jest krytykowana na Instagramie. „Polacy mają trudny charakter"

Poniedziałek

Osoby, które tego dnia przyszły na świat są niezwykle empatyczne. Cechuje je czułość, otwartość, zrozumienie oraz niebywała emocjonalność. Z tego powodu zdarza się, że w jednej chwili są pełne energii i radosne, by zaraz opaść z sił i wpaść w gniew

Wtorek

Osoby urodzone we wtorek są bardzo energiczne i żywiołowe, oraz nie boją się spontaniczności. Mają olbrzymie poczucie sprawiedliwości i walczą o swoje do upadłego, gdyż nie potrafią przegrywać.

Megan Follows jako Ania Shirley Po rudych włosach nie ma śladu! Jak zmieniła "Ania z Zielonego Wzgórza"?

Środa

Ci, którzy urodzili się w środę, myślą praktycznie, racjonalnie i logicznie. Najlepiej spełniają się w roli przywódcy. Wiedzą czego chcą i bardzo konsekwentnie dążą do celu. Szybko i chętnie się uczą oraz są wielozadaniowi.

Czwartek

Los sprzyja osobom, które urodziły się w czwartek. To optymiści, którzy otrzymują od losu to, czego zapragną. Lubią się uśmiechać i dzielić swoją radością. Są pozytywnie nastawieni do życia, do tego cechuje ich szczerość i prostolinijność. Brzydzą się kłamstwem i kombinowaniem.

Piątek

Według astrologii, osoby urodzone w piątek to artystyczne dusze o niesamowitym talencie i kreatywności. Bardzo poważnie podchodzą do uczuć, w szczególności do miłości. Choć są łagodne i pełne naturalnego uroku, gdy się zezłoszczą, wpadają w szał i może dojść do nieprzyjemnych sytuacji.

Sobota

Osoby, które przyszły na świat w sobotę bywają ironiczne i złośliwe. Przede wszystkim jednak cechuje je sumienność i pracowitość. Poważnie podchodzą do swoich obowiązków, z których zawsze się wywiązują, konsekwentnie dążą do celu, a przy tym są systematyczne i odpowiedzialne

Niedziela

Urodzeni w niedziele chętnie pomagają innym. Są empatyczni i bezinteresowni, ale przy tym uparcie dążą do celu, w czym pomaga im silna wolna. W stosunku do innych osób cechuje ich życzliwość i hojność, a gdy zostaną zranieni, bardzo cierpią.

Więcej o: