A to ci niespodzianka! Torebki znanej marki w Biedronce. I to za grosze! Podobne są w Mohito i Sinsay

Duże i małe, pakowane i funkcjonalne. Takie są najnowsze modele torebek, które znalazły się w ofercie Biedronki. Pochodzą one od znanej polskiej marki, a ich ceny naprawdę kuszą.

Oferta odzieżowa w popularnych marketach jest już jak najbardziej powszechna, jednak w przypadku konfekcji damskiej to wciąż rzadkie okazje. Tym bardziej cieszy, że Biedronka postawiła na współpracę ze znaną marką Puccini, która, choć brzmi włosko, to jest to polska firma z wieloletnimi tradycjami.

Torebki na co dzień i do pracy. A laptopa możemy nosić z klasą!

W najnowszej ofercie Biedronki pojawiło się kilka rodzajów małych podręcznych torebek, nazywanych też crossbody. Mamy modele czarne i karmelowe, gładkie i pikowane. Są nieduże, ale spokojnie zmieszczą telefon, portfel czy klucze, a dzięki długiemu paskowi wygodnie się je nosi. Ich cena to 99 zł. Drugim rodzajem torebek w Biedronce są czarne nesesery na laptopa.

TorebkiTorebki fot. Biedronka

Wyglądają jak eleganckie czarne torby. Posiadają dwie wewnętrzne, niewielkie kieszenie (idealne na telefon lub klucze). Wewnątrz znajduje się kieszeń mieszcząca laptopa 14". Nesesery zostały wykonane ze skóry ekologicznej, ma też odpinany regulowany pasek. Torba na laptopa kosztuje 129,90 zł.

Nie tylko w  biedronce. Oferta wyprzedażowa sieciówek wprost kipi od ilości torebek

Podobne torebki w równie atrakcyjnych cenach możemy znaleźć wyprzedażowej ofercie popularnych sieciówek. Na przykład w Sinsay dostępna jest wyjątkowo urocza czarna mała czarna torebka, która oprócz rączek ma jeszcze długi wygodny pasek i bardzo ładne złote detale. Występuje też w kolorze pomarańczowym, a kosztuje jedyne 42,90. 

TorebkaTorebka fot. Sinsay

Małe torebki typu crossbody to jeden z najbardziej popularnych obecnie modeli, zatem w znanych sieciówkach mami ich prawdziwe zatrzęsienie, w różnych wariantach i kolorach. A ceny kuszą.

Natomiast jeśli chodzi o nesesery to piękny model znajdziemy w Mohito. I tak jak w przypadku Puccini, zupełnie nie wygląda jak zwykła torba na laptopa.

TorbaTorba fot. Mohito

Ma długi pasek, zapięcie na zamek i detale w kolorze złotym. Cenowo nieznacznie różni się od modelu Puccini. 

Więcej o: