Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcie sprzed 30 lat. Jej reakcja? "Masakra"

Martyna Wojciechowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które zostało wykonane, gdy miała 17 lat. - Widzę młodą dziewczynę, która na siłę próbuje udawać dorosłą i ukryć swoją młodość, witalność i naturalność - napisała.
Zobacz wideo Martyna Wojciechowska szuka pracy. "Serio to nie żarty. Pomożecie?"

Martyna Wojciechowska od lat cieszy się ogromną popularnością. Prowadziła liczne programy telewizyjne - m.in. "Big Brother", "Dzieciaki z klasą", "Studio Złote Tarasy", "Kobieta na krańcu świata". Gwiazda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje ponad 2 miliony osób. 

Martyna Wojciechowska na zdjęciu sprzed 30 lat

Niedawno Wojciechowska opublikowała zdjęcie sprzed 30 lat. Wówczas dziennikarka miała 17 lat. Post wzbudził ogromne zainteresowanie.

MASAKRA. [...] Widzę młodą dziewczynę, która na siłę próbuje udawać dorosłą i ukryć swoją młodość, witalność i naturalność. Widzę też kanony urody z tamtych lat, które za "ładne" uznawały twarze przykryte grubą, sztuczną warstwą makijażu

- napisała pod zdjęciem. W dalszej części wpisu dziennikarka podkreśliła, że obecnie czuje się sama ze sobą znacznie lepiej niż trzy dekady temu. 

Lubię dbać o siebie, ale lubię też przede wszystkim wyglądać jak ja i nie ukrywać swojego wieku. Mam 48 lat i czuję się o niebo lepiej 

- wyznała. 

 

Fanka: Wcale nie żadna "masakra"

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy. Co ciekawe, niektóre osoby porównały dziennikarkę do innych znanych osób. 

Myślałam, że to Isabella Rossellini! Wcale nie żadna "masakra" tylko piękne zdjęcie.
A ja pomyślałam, dlaczego Martyna pisze o Catherine Zeta-Jones?
Myślałam, że to Justyna Steczkowska kiedyś

- możemy przeczytać pod postem. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

 

Więcej o: