Te znaki zodiaku zakończą związek jeszcze w tym roku. Czekają je trudne chwile

Czy zauważyłeś, że relacje niektórych znaków zodiaku rozpadają się częściej niż inne? Okazuje się, że istnieją szanse, że astrologia ma coś wspólnego z powodem, dla którego kochankowie podejmują decyzję o zakończeniu związku. Zobacz grono osób, których jeszcze w tym roku czekają zmiany.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Latem dojrzewają owoce i kwitną kwiaty, ale gdy nadchodzi jesień, świat przyrody zaczyna więdnąć, a słońce zaczyna zanikać. Miłość nie zawsze ma trwać wiecznie i na szczęście nie oznacza to, że doświadczenie nie było tego warte. Oto grono znaków zodiaku, które w niedalekiej przyszłości mogą zakończyć swój związek.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Baran często działa pod wpływem emocji. Ich decyzje nie zawsze są przemyślane

Barany to ogniste znaki zodiaku, są znane ze swojej gorliwości i ambicji, a także ze swojej konkurencyjnej natury i wybuchowego temperamentu. Zerwanie traktują jak sport, w którym nie lubią przegrywać. Baran, wolałby sam zerwać, niż żeby ktoś to zrobił. Jeśli napięcie narasta, prawdopodobnie to zodiakalny baran zainicjuje rozłam. W rzeczywistości często szybko zaczynają żałować swoich decyzji. Niezależnie, czy dotyczyła ona wchodzenia w nowy związek, czy rozstania.

Byk kieruje się w swoim życiu prostymi zasadami. Nie ma w nim miejsca na kompromisy po zerwaniu

Byki często bywają pochłonięte romansem. W związku, są hojnymi i zmysłowymi kochankami. Zodiakalne byki mają tendencję do zbyt długiego pozostawania w związkach i wolą walczyć o partnerstwo do gorzkiego końca. Jednak kiedy w końcu nadchodzi czas zerwania, są rozmyślne i niezachwiane. Po podjęciu decyzji w ich życiu nie ma miejsca na kompromisy.

Lwy uwielbiają żyć w stanie zakochania. To one podejmują decyzje o rozstaniu

Zodiakalne lwy są znane ze swoich żywych osobowości i promiennej ekstrawagancji. Te znaki zodiaku uwielbiają być zakochane. Kiedy płomień zaczyna przygasać, a lew wyczuwa, że związek robi się monotonny, decydują się go zakończyć. Po rozpadzie różnych relacji, potrafią się pozbierać znacznie szybciej niż inne znaki zodiaku.

Więcej o: