Ludzie nie wierzą w ich miłość. "Myślą, że mój narzeczony jest moim dziadkiem"

W sieci dzielą się filmikami, pokazując swój związek. Często jednak muszą mierzyć się z przykrymi komentarzami na temat dużej różnicy wieku, która jest między nimi. Para upiera się, że łączy ich szczere uczucie, a dla nich wiek to tylko nic nieznacząca liczba.
Zobacz wideo Tiktokowy trik na malowanie ust z patyczkiem. Sprawdzamy!

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych, a pojawiające się tam filmiki często robią furorę wśród internautek oraz internautów. Można tam znaleźć nie tylko układy taneczne, triki i porady, lecz także wiele historii z życia wziętych. Dużą popularnością cieszą się także profile, gdzie ludzie dzielą się swoim prywatnym życiem. 

Chciała być modna i zrobiła laminację brwi. 'Wyglądam jak Jaś Fasola z dwoma ślimakami na czole' (zdjęcie ilustracyjne) Chciała być modna i zrobiła laminację brwi. "Wyglądam jak Jaś Fasola z dwoma ślimakami na czole"

Ludzie nie wierzą w ich związek. Dzieli ich duża różnica wieku. "Czeka na ten spadek"

Mogłoby się wydawać, że w dzisiejszych czasach duża różnica wieku w związku nie powinna nikogo dziwić. A jednak, takie relacje cały czas potrafią wywołać wiele skrajnych emocji. Tak jest właśnie w przypadku tej pary. Mówią o sobie "Kowboj i Anioł", choć nie zdradzają w sieci swoich imion, dzielą się na TikToku krótkimi filmikami ze swojego życia.

Choć w sieci nie ujawniają także swojego wieku, to wiele osób patrząc na nich podejrzewa, że dzieli ich jakieś 30 lat. W sieci regularnie muszą mierzyć się z niezbyt przychylnymi komentarzami na swój temat. Ludzie często sugerują, że dziewczyna jest z mężczyzną wyłącznie dla pieniędzy, wytykając, że wyglądają jak ojciec z córką albo dziadek z wnuczką. 

Czego nie kupisz za odpowiednią sumę pieniędzy
Czeka na ten spadek
Ach te pieniądze
Litości!
Najważniejsze, że kasa się zgadza
Sekretem są pieniądze panowie

- piszą w komentarzach. Oni jednak nie się nie przejmują i wbrew temu, co sądzą inni twierdzą, że są szczęśliwsi niż kiedykolwiek i szaleńczo zakochani. Niedawno mężczyzna poprosił ją o rękę, a ona powiedziała "tak".

Lana Rhoades Jako 19-latka była gwiazdą porno. Dziś mówi, że nie lubi uprawiać seksu

Pod publikowanymi przez nich postami można jednak znaleźć także i te pozytywne komentarze:

Brawo, korzystać z życia trzeba
Właściwie jest przystojny, prawdopodobnie jest dla niej wyjątkowo dobry i traktuje ją jak księżniczkę. Nie widzę w tym nic złego
Uwielbiam widzieć cię szczęśliwą! Znam pary, które również są w szczęśliwych związkach z różnicą wieku... nie słuchaj hejterów
Wy dwaj jesteście tacy uroczy. Ludzie są po prostu zazdrośni!

- czytamy.

Więcej o: