Natasza Urbańska zapozowała w odważnej bieliźnie. Internauci "bez dwóch zdań, najpiękniejsza Polka!"

Natasza Urbańska pochwaliła się efektami zmysłowej sesji zdjęciowej na swoim profilu na Instagramie. Internauci są jednogłośni w swoich opiniach. 45- latka wciąż może pochwalić się smukłą sylwetką i nie ma problemu z publikowaniem kadrów eksponujących ciało.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Natasza Urbańska swoją karierę w show-biznesie rozpoczynała na deskach "Studio Buffo". Na przestrzeni wielu lat wzięła udział w wielu programach telewizyjnych, a dopiero format "Mask Singer" zapewnił jej zwycięstwo. Artystka niedawno obchodziła swoje 45. urodziny, z okazji których wydała nowy singiel. Gwiazda ostatnio pochwaliła się również efektami pikantnej sesji zdjęciowej, pozując jedynie w wyjątkowej bieliźnie.

Zobacz wideo Natasza Urbańska wygadała się na temat relacji Siekluckiej i Morrone'a?!

Zmysłowa sesja w bieliźnie Nataszy Urbańskiej. Artystka pochwaliła się efektami sesji zdjęciowej

Od czasu udziału w popularnej produkcji "365 dni" Natasza Urbańska stale zaskakuje swoim drapieżnym obliczem. Swój wizerunek podtrzymuje również poprzez działalność w mediach społecznościowych i publikując tam wiele efektów zmysłowych sesji. Ostatnio pochwaliła się dwoma kadrami na instagramowym profilu. Artystka pozuje w wyjątkowej bieliźnie typu body, które wyróżnia się transparentnym wykończeniem oraz delikatnym, czarnym usztywnieniem. Całość looku uzupełniło białe futro na ramionach Urbańskiej.

 

Reakcja internautów na zdjęcia Nataszy Urbańskiej jest jednoznaczna

Natasza Urbańska może liczyć na wsparcie ze strony fanów, a żaden krok artystki w mediach społecznościowych nie przejdzie bez echa. Pod postem wokalistki pojawiło się wiele komentarzy, zdecydowana większość to słowa zachwytu oraz komplementy. 

Bez dwóch zdań, jest Pani najpiękniejszą Polką!
Bogini seksapilu
Piękna modelka
Zawsze wyglądasz jak rakieta.
Pięknie, uwielbiam!
Więcej o: