Nazwali córkę jak swoje ulubione danie. Ludzie nie mogą uwierzyć. "To imię dla kota"

Wybór imienia dla dziecka to nie lada wyzwanie. Niektórzy rodzice głowią się miesiącami, by wybrać to idealne. Inni natomiast nie mają poblemu, by wybrać je pod wpływem emocji. Pewna para zdecydowała się bowiem nazwać córkę na cześć swojego ulubionego dania w restauracji.
Zobacz wideo "Sonia?! To nie jest imię dla człowieka!". Rodzice opowiadają, jak wybierali imię dla dziecka

Imię to jeden z podstawowych elementów, który składa się na nasze pierwsze wrażenie. Wyobrażacie sobie dać na imię dziecku, inspirując się daniem z restauracji? Wiele osób złapie się pewnie za głowę, ale pewna para z Wielkiej Brytanii wpadła właśnie na taki pomysł.

Dali córce imię po ulubionym daniu. 

Po tym, jak para przywitała na świecie swoją córeczkę, postanowili to uczcić jedzeniem ze swojej ulubionej restauracji. W komentarzu do zamówienia, poinformowali knajpkę, że zdecydowali się nazwać swoją nowonarodzoną córkę Pakora, inspirując się daniem, które zawsze u nich zamawiają.

Witamy na świecie Pakora! Nie możemy się doczekać, by cię poznać

- napisali pracownicy restauracji, udostępniając post na Facebooku.

Choć nadawanie nietypowych imion zagranicą jest bardzo popularne, to ten pomysł niezbyt pozytywnie został przyjęty przez internautki oraz internautów:

Moimi ulubionymi rzeczami do jedzenia podczas moich dwóch ciąż były lizaki bananowe i arbuzy. Dzięki Bogu użyłam rozsądku i nie nazwałem po nich swoich dzieci
To imię jest dobre dla kota lub psa, ale nie dla człowieka
Czego w dzisiejszych czasach ludzie nie zrobią, by dostać coś za darmo
Powinienem w takim razie nazwać moje dziecko mieszany kebab z frytkami i sosem czosnkowym
To jest straszne!
Cóż, więc moja córka ma na imię tost z cynamonem i cukrem
Biedne dziecko
Przez miesiące nie mogłam tolerować niczego poza… Taco Bell. Poważnie. Myślę, że moja córka powinna być nazywana 7-warstwowe burrito
Aż trudno uwierzyć, że można wpaść na taki pomysł

- czytamy w komentarzach pod postem.

Więcej o: