Wszyscy patrzyli wyłącznie na Lewandowską. Wtedy weszła Izabel i przyćmiła trenerkę

W poniedziałek odbyła się gala wręczenia Złotej Piłki, na której nie mogło zabraknąć Roberta Lewandowskiego wraz z Anną Lewandowską. Jedno z największych wydarzeń w świecie sporu zgromadziło wiele znanych osobistości. Trenerka wybrała z tej okazji wyjątkową kreację, która przyciągnęła wzrok wszystkich. Sytuacja uległa zmianie, gdy na wydarzeniu pojawiła się Izabel Goulart, robiąc tym samym Lewandowskiej niemałą konkurencję.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

W poniedziałek miało miejsce ważne wydarzenie w piłkarskim świecie, na którym nie mogło zabraknąć Roberta oraz Anny Lewandowskich. Gala Złotej Piłki odbyła się w paryskim Theatre du Chatelet. Zawodnik FC Barcelony oraz reprezentacji Polski został laureatem nagrody im. Gerda Muellera dla najlepszego napastnika w sezonie 2021/22. 

Zobacz wideo Anna Lewandowska o nowościach w Phlov. "Przyszły rok będzie naprawdę bardzo owocny"

Anna Lewandowska i Izabel Goulart na gali Złotej Piłki. Były dla siebie konkurencją?

Małżonka Roberta Lewandowskiego błyszczała na czerwonym dywanie. Trenerka podczas gali Złotej Piłki pojawiła się w czerwonej sukni z modnymi w tym sezonie wycięciami, dekoltem oraz długością sięgającą ziemi. Kreacja została zaprojektowana przez Dolce&Gabbana. Na swoim instagramowym profilu Lewandowska relacjonowała, że podczas uroczystości spotkała jedną ze swoich idolek, czyli Izabel Goulart. Partnerka Kevina Trappa, niemieckiego piłkarza, pojawiła się ubrana cała na czarno w sukni, która również wyróżniała się wycięciami. Panie będące dla siebie nie tylko inspiracją, ale niektórzy uważają również, że konkurencją wybrały kreacji w podobnym stylu.

 
 

Kim jest Izabel Goulart? Lewandowska ma do zagranicznej koleżanki wyjątkowy stosunek

Izabel Goulart to trenerka fitness i brazylijska modelka, która ma na swoim koncie współprace m.in. z największymi i najbardziej luksusowymi domami mody, takimi jak Chanel, Valentino czy Dolce&Gabbana. Była też jednym ze słynnych "Aniołków" Victoria's Secret. Prywatnie jest partnerką niemieckiego bramkarza Eintrachtu Frankfurt, Kevina Trappa. Anna Lewandowska w przeszłości wielokrotnie pytana o to, kto jest jej inspiracją, zawsze rzucała jedno nazwisko: Izabel Goulart. Polka wspominała również, że bardzo ceni Goulart, a na jej profilu na Instagramie mieliśmy już okazję widzieć je na wspólnej fotografii z wakacji.

 
Więcej o: