Te znaki zodiaku czeka szczęście jeszcze w październiku. Los im sprzyja

Dla tych znaków jesień będzie wyjątkowo pozytywną porą roku. Już w październiku czeka je ogromne szczęście w miłości i życiu zawodowym. Zobacz, czy należysz do tego grona.

Powoli zbliżamy się do końca października i tym samym połowy jesieni. Chociaż większość z nas nie przepada za tą porą roku, niektórzy będą mieli teraz powód do radości. Dla tych znaków zodiaku październik będzie pełen radosnych chwil. O kogo chodzi?  

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - lew

Dla Barana październik będzie owocnym czasem. Przygotuj się na dużą dawkę energii 

Październik dla Barana może okazać się jednym z najprzyjemniejszych miesięcy w roku. Być może jest to zasługą pełni księżyca w tym znaku. Ognista energia Barana zapewni mu dużą dawkę motywacji i chęci do działania. Gwiazdy wróżą mu dobrobyt i sukces. To idealny moment, żeby poprosić o awans lub zaprosić na randkę swoją sympatię.  

Byka czeka powodzenie. Zarówno w pracy, jak i w życiu miłosnym 

Chociaż pierwsza połowa miesiąca mogła być dla Byków trudna, teraz los będzie im sprzyjał i to na wszystkich polach. Sezon Skorpiona sprawi, że osoby spod tego znaku odkryją nieznaną im dotąd część siebie. Będą bardziej asertywne i pewne siebie. Zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Single nawiążą niedługo nowe relacje oraz będą chodzić na udane randki. 

Październik wniesie w życia Lwa dużo miłości. Nie będzie narzekać na brak powodzenia 

Październik okaże się dla Lwa miesiącem spod znaku miłości i romansu. Długoletnie związki będą otwierać się na nowe doświadczenia, dzięki czemu będą przeżywać drugą młodość. Single natomiast znajdą drugą połówkę w najmniej spodziewanym miejscu. Osoby spod tego znaku powinny w październiku pomyśleć o tym, kto daje im najwięcej radości w życiu i w tym miesiącu uczynić z tej osoby priorytet.  

Więcej o: