W sieci publikuje odważne zdjęcia. Wygrała pierwszą walkę bokserską, ale zasłynęła z innego powodu

Astrid Wett to popularna influencerka, która niewiele ma do ukrycia. W mediach społecznościowych obserwują ją setki tysiące fanów. Ponadto kobieta pracuje także w branży dla dorosłych, a niedawno wygrała swoją pierwszą walkę bokserską.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Astrid Wett to dwudziestodwuletnia influencerka, która aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Przede wszystkim publikuje filmiki na TikToku oraz zdjęcia na Instagramie. Jej treści nie zawsze są dobrze odbierane przez internautów.

Zobacz wideo Lexy Chaplin wyjawiła, dlaczego przyjęła propozycję walki na gali High League

Astrid Wett to popularna brytyjska influencerka. W social mediach śledzi ją niemal milion osób

Astrid Wett nie może narzekać na brak sławy. Na TikToku obserwuje ją ponad 600 tysięcy osób, na Instagramie niemal 300 tysięcy. Od niedawna tworzy także filmy na YouTube. Kobieta publikuje głównie treści dotyczące jej codzienności. Chwali się zakupami, chodzeniem na mecze, oraz podejmuje TikTokowe wyzwania. Swoich sił próbowała także w streamowaniu gier. Najwięcej emocji wzbudzają jednak jej odważne zdjęcia.

Influencerka pracuje także w branży dla dorosłych. W sieci publikuje odważne zdjęcia

Brytyjka nie boi się pozować w skąpych strojach kąpielowych czy bieliźnie. Zdjęciami z takich sesji dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie. Odważne fotografie wzbudzają wśród nich skrajne emocje. Influencerka pracuje także w branży dla dorosłych — na jednej z platform dostępnych tylko dla pełnoletnich osób sprzedaje erotyczne treści bez cenzury. 

Astrid Wett jest olbrzymią fanką piłki nożnej. Mocno kibicuje ulubionej drużynie

Prywatnie, Astrid Wett jest olbrzymią fanką Chelsea. Na Instagramie nie brakuje zdjęć, na których kibicuje ukochanemu klubowi oraz ogląda ich mecze z trybun. Niedawno zawalczyła także na Misfits&Dazn - imprezie bokserskiej, podczas której walczą ze sobą gwiazdy.

 

Astrid Wett wygrała walkę na Misfits&Dazn. "Zasłynęła" jednak z innego powodu

Astrid Wett błyskawicznie pokonała swoją rywalkę. Walka trwała kilka minut i tylko jedną rundę. Jednak to nie wygrana sprawiła, że zrobiło się o niej głośno, ale skandalicznej sytuacji, która miała miejsce dzień przed walką. W trakcie oficjalnego ważenia influencerka spróbowała pocałować stojącego obok youtubera i rapera KSI. Ten nie miał najmniejszej ochoty na takie zachowanie, dlatego szybko odchylił się do tyłu.

 
Więcej o: