Dopiero mając 53 lata, odważył się na poważny związek. Przekonała go 17 lat młodsza kobieta

Kulisy miłości Amal i Georga Clooneya, mogą wzruszyć. Wieloletni singiel od pierwszego spojrzenia zakochał się w walczącej o prawa człowieka, prawniczce Amal. Ona przez długi czas nie wierzyła, że związek stanie się tak poważny i wahała się długo, zanim powiedziała 'tak'

Amal Clooney to nie tylko żona Georga Clooneya, to przede wszystkim wzięta adwokat specjalizująca się w prawie międzynarodowym oraz w prawach człowieka. Reprezentowała byłą premier Ukrainy Julię Tymoszenko oraz twórcę WikiLeaks przeciwko jego ekstradycji.

Chcę dziś uspokoić Ukrainki i Ukraińców, że pragnienie sprawiedliwości jest żywe, a pociągnięcie winnych do odpowiedzialności pozostaje naszym priorytetem.

– mówiła Amal Clooney podczas wrześniowego Zgromadzenia Ogólnego ONZ.

To ambitna kobieta sukcesu, obecnie również mama dwójki 5-letnich bliźniąt Alexandra i Elli.

 

Amal i George Clooney udowadniają, że miłość nie patrzy na wiek

Para wzięła ślub w 2014 roku kiedy aktor miał 53 lata, a prawniczka 36 lat. Para pobrała się pięć miesięcy po zaręczynach.

Aktor na łamach E! News podzielił się wyznaniem, że dzięki temu ile miał lat, biorąc ślub, był wystarczająco dojrzały, by stać się odpowiednim partnerem dla swojej obecnej żony.

Zgadzamy się w większości spraw. Kiedy masz 61 lat, czyli tyle ile najwyraźniej ja mam teraz... Patrzysz na wszystko trochę inaczej.

George dopiero w późniejszym wieku nauczył się inaczej układać priorytety i zorientował się, co w życiu liczy się dla niego naprawdę.  

 
Skupiamy się na rzeczach, które nas łączą, drobnymi sprawami się nie przejmujemy. Patrzę na siebie jako na najszczęśliwszego człowieka na ziemi i potem po prostu doceniam to.

- opowiedział redaktorce E! News Francesce Amiker.

Z Clooney-em zgadza się jego koleżanka z branży Julia Roberts, z którą właśnie kręcą najnowszy film "Ticket to Paradise", mówiąc:

Amal to wspaniała osoba. Jest zabawna i inteligentna oraz oszałamiająco piękna o każdej porze dnia. Kocham ją, więc George ma zakaz kłócenia się z nią kiedykolwiek (śmiech).
 

George Clooney zakochał się w swojej obecnej żonie od pierwszego spojrzenia

W najnowszym wywiadzie aktor wyznał, że jego obecna żona skradła jego serca już od pierwszego spotkania. Jak dowiadujemy się w wywiadzie, jego agent i bliski przyjaciel przepowiedział małżeństwo, zanim jeszcze para zdążyła się poznać.

Na twoje przyjęcie wybiera się dziewczyna, którą poślubisz- powiedział mój przyjaciel.  Odparłem, że jest idiotą.

- zdradził laureat Oscara.

Clooney Foundation for Justice 2022 Albie AwardsClooney Foundation for Justice 2022 Albie Awards Agencja Wyborcza.pl

Zakochałem się w niej od razu. Gdy się poznaliśmy, całą noc rozmawialiśmy. Zaczęliśmy pisać do siebie listy, co zresztą robimy do dziś. Zostawiamy je na poduszce.

- ujawnił aktor.

Para poznała się nad jeziorem Como we Włoszech. Od tamtego momentu to właśnie tam jeżdżą na prawie każde wakacje.

Pisaliśmy do siebie listy, mejle, rozmawialiśmy, głównie o tym co dzieje się w naszych życiach, a po jakimś czasie było dla nas jasne, że nie jesteśmy tylko przyjaciółmi.
 

Nie dziw, że aktor kompletnie stracił głowę dla pięknej prawniczki, która jest niewątpliwą ikoną stylu. Obserwując ją na czerwonym dywanie, widzimy, że seksapil i styl nie znają wieku.

Amal olśniewa wręcz swoimi wysmakowanymi stylizacjami dopracowanymi w najmniejszym szczególe. Gdy pojawia się na czerwonym dywanie w towarzystwie męża, wszystkie oczy skierowane są tylko na nią.

 

Wspaniałej parze życzymy szczęścia i kolejnych wielu cudownych lat razem. <3

Więcej ciekawych historii znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Więcej o: