Podzieliła się trikiem na odświeżenie włosów bez ich mycia. Ludzie w sieci podzieleni

Alex, która zmaga się z mocno przetłuszczającymi się włosami, postanowiła zdradzić na TikToku swój patent na odświeżenie swojej fryzury, bez konieczności ich mycia. Reakcja internautek? Niektóre są bardzo sceptyczne. - Nie da się tego słuchać - komentują.
Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki?

TikTok to obecnie jedna z najpopularniejszych platform internetowych, gdzie internautki oraz internauci dzielą się krótkimi filmikami o przeróżnej tematyce. Nie da się ukryć, że dużą popularnością cieszą się m.in. różnego rodzaju porady oraz triki.

Podzieliła się trikiem na odświeżenie włosów bez mycia. "Nie da się tego słuchać"

Ostatnio swoim trikiem na odświeżenie włosów bez konieczności ich mycia, podzieliła się jedna z użytkowniczek TikToka. - Odkryłam sposób, który sprawia, że włosy nie przetłuszczają się po jednym dniu i podzielę się tym z wami. Czuję, że to musi być w Internecie. Moje włosy przetłuszczają się jeszcze tego samego dnia, w którym je myję. Mogę rano wziąć prysznic, a kiedy idę spać, moje włosy są jak bomba olejowa. Tak po prostu jest i już to zaakceptowałam - wyjaśnia. - Próbowałam masek, próbowałam nie myć włosów tygodniami... Nic nie działało. Dopóki nie zaczęłam tego robić. Weź małą butelkę ze spryskiwaczem i napełnij ją wodą. Zwilż włosy, a następnie spryskaj je suchym szamponem. Robię to przed pójściem spać w dniu, w którym biorę prysznic i dzięki temu moje włosy utrzymują się jeszcze przez trzy dni - zdradziła.

Wideo obejrzano ponad dwa miliony razy, a pod postem pojawiły się tysiące komentarzy. Część osób podziękowało jej za radę, inne raczej sceptycznie podeszły do tego triku:

Susz włosy suszarką po umyciu! Nie zostawiaj, by schły same! Suchy szampon użyj zaraz po wysuszeniu
Nie da się tego słuchać
Jeśli tego nie rozumieją, nie rozumieją. Sam suchy szampon nie działa w przypadku dziewczyn z przetłuszczającymi się włosami
Jeśli to zadziała na moje włosy, będziesz moim nowym najlepszym przyjacielem
Jeden problem: suchy szampon jest naprawdę szkodliwy dla twojej głowy i nie powinien być używany regularnie

- czytamy.

Więcej o: