"15 lat temu miałam ochotę na tipsy, lateks, róż, brokat". Jolanta Rutowicz przeszła ogromną metamorfozę

Jolanta Rutowicz dała się zapamiętać widzom programu "Big Brother" jako fanka pluszowych jednorożców, skandalistka, miłośniczka mocnego makijażu oraz ubrań z lateksu. Dziś jej życie i wizerunek całkowicie się zmienił. Jedna z barwniejszych gwiazd show-biznesu wygląda zupełnie inaczej.

Zagłosuj na swoich ulubieńców w plebiscycie The Best of New Beauty i daj sobie szanse na zyskanie wyjątkowych nagród

O Jolancie Rutowicz można powiedzieć wszystko, ale na pewno nie to, że była nijaka. W polskim show-biznesie była jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci. Nie tylko za sprawą wizerunku, ale również udziału w różnych skandalach. Kilka lat temu Jolanta Rutowicz odsunęła się w cień i przeprowadziła do Stanów Zjednoczonych. Jak wygląda dzisiaj? Sprawdziliśmy.

Zobacz wideo Gwiazdy pierwszej edycji Big Brothera. Co robią dziś?

Megan Follows jako Ania Shirley Po rudych włosach nie ma śladu! Jak zmieniła "Ania z Zielonego Wzgórza"?

Szczere wyznanie Jolanty Rutowicz. Dawna skandalistka stworzyła swój wizerunek?

Jolnta Rutowicz dała się poznać widzom w całej Polsce, dzięki udziałowi w 4. edycji programu "Big Brother". Do jej rozpoznawczych znaków zaliczają się wyjątkowo długie tipsy, mocny makijaż i oryginalne stylizacje, budzące wiele emocji i zamiłowanie do pluszowych jednorożców. Oprócz tego Rutowicz słynęła ze swoich szczerych wypowiedzi. Mówiła dokładnie to, co myślała, bez względu na konsekwencje. Dziś w rozmowie z kobieta.gazeta.pl przyznaje, że był to wykreowany wizerunek, który sama wymyśliła, a obecnie sytuacja wygląda nieco inaczej.

Każdy wiek rządzi się swoimi prawami. 15 lat temu miałam ochotę na tipsy, lateks, róż, brokat, błyszczyki, przytulanie jednorożca. Teraz jednak przytulam przystojnego businessmana i piję szampana na jachcie. I wcale tu nie chodzi o to, że się zmieniłam. Ja od początku byłam po prostu inna.
 

Jolanta Rutowicz przeszła ogromną metamorfozę, przefarbowała włosy na blond, ale również całkowicie zmieniła sposób ubierania. Po dawnej skandalistce z programu "Big Brother" nie ma już śladu.

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Cichopek Katolicki tygodnik o Katarzynie Cichopek: Jej postawę trzeba zdecydowanie krytykować

Życie prywatne Jolanty Rutowicz. Zmiany nie tylko w wizerunku, ale również w życiu

Dawna celebrytka zmieniła nie tylko wizerunek, ale również miejsce zamieszkania. Dziś na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych, a dokładniej w Miami na Florydzie. 37-latka od dłuższego czasu pozostaje w związku z mężczyzną, którego tożsamości nie zdradziła. Dziś swoją medialną przygodę, szum wokół swojej osoby i udział w programie telewizyjnym wspomina w rozmowie z kobieta.gazeta.pl dobrze i nie żałuje podjętych przez siebie decyzji.

"Big Brother" był moją wspaniałą przygodą życia. Bawiłam się tam doskonale, tłum szalał i nie dowierzał, że można być kimś aż tak absurdalnym. Fotoreporterzy pstrykali zdjęcia, redaktorzy emocjonowali się ekstrawaganckimi wypowiedziami różowej Jolanty. Niczego nie żałuje.
Więcej o: