Chciała nadać córce unikalne imię. Teraz żałuje. "Wybrałam to imię mając 17 lat"

Wybór imienia dla dziecka to trudna decyzja. Jedna z trudniejszych na początku rodzicielstwa. Niektórzy szukają imion tradycyjnych, inni chcą być oryginalni. Do tej drugiej grupy należy Gabby Lamby, która na TikToku pyta innych rodziców: - Mam pytanie do rodziców, czy kiedykolwiek żałowaliście, jak nazwalaliście swoje dziecko?

Oryginalne imię dla córki

Nadałam córce imię z unikalną pisownią – wybrałam je mając 17 lat i naprawdę tego żałuję

- przekazała w nagraniu Gabby Lamby, tiktokerka, która znana jest w sieci jako bshapedbody.

Dziewczyna ma ponad 33 tysiące obserwujących i skierowała do nich bardzo trudne pytanie:

Mam pytanie do rodziców, czy kiedykolwiek żałowaliście, jak nazwalaliście swoje dziecko?

Historia imienia

Opowiedziała przy tym historię imienia swojej córki. Wyjaśniła, że urodziła dziecko mając zaledwie 17 lat. Nadała jej imię Lagan Aspen.

Miałam ją, gdy miałam 17 lat i miałam wtedy przyjaciółkę o imieniu Megan – tylko nie było jej imię nie było wymawiane Megan a „Maygen". Podobało mi się to, podobała mi się ta oryginalność. Ale czułam, że Megan była po prostu zbyt prosta. No i pamiętajmy, miałam 17 lat

- opowiada tiktokerka.

Zobacz wideo Doda zdradza, który pierścionek zaręczynowy był najpiękniejszy. Chce mieć drugie imię
Chciałam, aby moje dziecko miało unikalne imię, więc wziąłem „egan" z imienia Megan i wymyśliłam Pagan, Regan lub Lagan. Teraz tego żałuję.

- dodaje.

Nazwałam ją Lagan i żałuję, że nie przeliterowałam tego w ten sposób – Laygan, ponieważ wszyscy nazywają ją Logan, to takie denerwujące

Użytkownicy TikToka szybko skomentowali wideo kobiety, a wielu udostępniło imiona swoich dzieci, niektórzy także przyznali, że żałują tego jak nazwali swoje dzieci! Czy wy także należycie do tej grupy? Podzielcie się swoją historią w komentarzach.

Więcej o: