Natasza Urbańska odsłoniła pośladek w zmysłowym tańcu. "Wow co za energia"

Natasza Urbańska ostatnio pochwaliła się wyjątkowym nagraniem na swoim instagramowym profilu. Gwiazda tańczy do obiektywu skąpo ubrana. Ma na sobie jedynie w bieliznę i obszerny płaszcz. Film wzbudził wiele emocji wśród internautów.

Interesuje cię stylizacja gwiazd? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Natasza Urbańska od wielu lat walczy o swoją pozycję w show-biznesie. Swoją przygodę zaczynała już jako nastolatka w "Studio Buffo". Ostatnio wzięła udział w serii filmów "365 dni", gdzie pokazała swoją drapieżną stronę. Ten wizerunek gwiazda podtrzymuje poprzez regularną aktywność w mediach społecznościowych i udostępnianych tam treści.

Zobacz wideo Natasza Urbańska zagra w filmie "365 dni" rolę Włoszki. "Wspaniała propozycja"

Natasza Urbańska udostępniła taneczne nagranie. Gwiazda wybrała wyjątkową stylizację

Celebryci wiedzą, jak wzbudzić emocje, udostępnianymi w social mediach treściami. Natasza Urbańska pochwaliła się efektami zmysłowej sesji zdjęciowej oraz kulisami jej powstawania. Artystka wstawiła na instagramowy profil nagranie, na którym wokalistka tańczy w rytm energicznej piosenki, mając na sobie bieliźniane, transparentne body, uzupełnione czarnymi wstawkami. Całość stylizacji została uzupełniona lakierowanym, obszernym płaszczem w niebieskim odcieniu oraz wysokimi butami na platformie w czarnym kolorze.

 

Reakcja internautów w komentarzach. Nie wszystkim nagranie przypadło do gustu

Posty udostępniane przez Nataszę Urbańską budzą wiele emocji wśród jej grona fanów. Na swoim profilu na Instagramie, na którym gwiazda zgromadziła już ponad 155 tysięcy osób. Od części z nich zawsze może liczyć na wsparcie.

Wymiatasz 
Piękna z pani kobieta
Lubię takie kocie ruchy
wow co za energia

Jednak nie wszystkim ostatnie nagranie i wybrana stylizacja przypadło do gustu.

Stylówka tandetna!
Za ładna pani na ten lateks, myślę ze nie pasuje.
Więcej o: