Doda jest już w związku? Jeden szczegół na zdjęciu ją zdradził. "Powiedz coś więcej"

Doda podzieliła się na Instagramie zdjęciem, na którym zapozowała ze złotą płytą za swój singiel "Melodia ta", dzieląc się swoją radością z osiągniętego sukcesu. Czujne oko fanek dopatrzyło się jednak czegoś zupełnie innego. - A kto jest na telefonie? - dopytują.
Zobacz wideo Doda o wyborze partnerów. "Co ja się będę 70-letniej matki słuchać"

Doda bez wątpienia jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie, której popularność mimo upływu lat nie spada. Ku uciesze fanek i fanów, aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, gdzie aktualnie śledzi ją ponad 1,4 mln osób, z którymi dzieli się różnymi momentami ze swojego życia.

Maciej Kurzajewski, Katarzyna CichopekKatolicki tygodnik o Katarzynie Cichopek: Jej postawę trzeba zdecydowanie krytykować

Doda jest już w związku? Fani dopatrzyli się szczegółu. "A kto jest na telefonie?"

W ostatnim czasie ogromnym zainteresowaniem wśród fanek i fanów Dody cieszy się program "Doda. 12 kroków do miłości", w którym to gwiazda szuka życiowego partnera. Furorę robi także najnowsza twórczość muzyczna artystki, czym pochwaliła się publikując nowe zdjęcie na Instagramie. - Złota płyta za singiel MELODIA TA i właśnie dziś rusza PRE SAVE na @spotifypoland! To oznacza że każdy singiel z mojej nadchodzącej płyty ma złoty status, dziękuję wam - napisała. Pod postem pojawiło się wiele gratulacji od fanek i fanów:

Gratuluję! Jesteś niesamowita i jesteś wzorem do naśladowania! Tyle lat na scenie! To co zrobiłaś teraz, jest nad podziw!
Ależ cudownie! Pięknie to wygląda! Co tu dużo mówić Doda! Wymiatasz!
Uwielbiam twoje sukcesy i to jak się nimi cieszysz. Podziwiam wytrwałość, determinację i przy tym autentyczność

- czytamy. Niektóre osoby dopatrzyły się na zdjęciu pewnego szczegółu, który nie pozostawiły bez komentarza.

 

Natasza UrbańskaNatasza Urbańska odsłoniła pośladek w zmysłowym tańcu. "Co za energia"

A kto jest na telefonie?
Nowy kolega ;)
Stefan? @dodaqueen powiedz coś więcej, powiedz
Jaki fajny case

- pisały, widząc zdjęcie na telefonie Dody, które gwiazda tylko częściowo zakryła swoim palcem. Czyżby gwiazda już znalazła swoją miłość?

Więcej o: