Pokazano, jak wyglądałyby dziś Kardashianki bez operacji plastycznych. "To niemożliwe"

Wiele celebrytek i gwiazd Hollywood regularnie korzysta z medycyny estetycznej, a także operacji plastycznych. Do tego grona zaliczają się również jedne z najsłynniejszych sióstr na świecie. Ostatnio na TikToku pokazano, jak mogłyby teraz wyglądać siostry Kardashian i Jenner, gdyby nie ingerowały w swoją urodę. Dwie z nich zmieniły się najbardziej i co ciekawe, nie jest to wcale Kim Kardashian!
Zobacz wideo "Mama na obrotach" radzi jak zacząć nagrywać TikToki?

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami o przeróżnej tematyce. Znajdziemy tam nie tylko układy taneczne, lecz także makijażowe triki, stylizacje, trendy, domowe porady, historie z życia wzięte, a nawet różne wizualizacje.

Jak wyglądałby dziś siostry Kardashian bez operacji plastycznych? 

Na jednym z tiktokowych profili opublikowano ostatnio filmik na którym pokazano, jak według sztucznej inteligencji wyglądałaby teraz Kylie Jenner, Khloe Kardashian, Kim Kardashian, Kris Jenner i Kourtney Kardashian, gdyby nie poddały się operacjom plastycznym. Nie da się bowiem nie zauważyć, że od 2007 roku, w którym to wyemitowani pierwszy odcinek reality show "Z kamerą u Kardashianów", niemal każda z sióstr Kardashian-Jenner, a także ich mama, przeszły sporą metamorfozę. Jest to jednak nie tylko zasługa zmiany stylu, makijażu oraz fryzur, lecz także zabiegów medycyny estetycznej oraz operacji plastycznych. Co ciekawe, do niektórych zmian otwarcie się przyznają, a innym twardo zaprzeczają.

Jak myślicie, która Kardashian lub Jenner przeszła największą przemianę?

- napisali pod udostępnionym wideo.

Pod opublikowanym wideo pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Kylie miała na tych zdjęciach jakieś 16 lat, to niemożliwe, żeby teraz tak wyglądała
Kim nadal wygląda dobrze
Wszystkie wyglądają stosunkowo tak samo, z wyjątkiem Kylie
Kourtney wygląda tak samo, jest oszałamiająca
Jedynymi osobami, które przeszły ekstremalną zmianę, są Kylie i Khloe
Myślę, że Kylie i Khloe najbardziej się zmieniły. Obie jednak wyglądały świetnie przed
Kim wciąż jest taka sama, jej rysy wyglądają na bardziej zmiękczone, ale to tylko praca Mario (jej makijażysty - przyp. red.)

- czytamy.

Więcej o: