Te znaki zodiaku będę żyły długo i szczęśliwie. Urodziły się pod szczęśliwą gwiazdą

Czy od dnia urodzenia zależy to, jak będzie wyglądało nasze życie. Niektórzy wierzą, że tak. Astrolodzy przekonują, że te znaki zodiaku nie mają się czym martwić. Są skazane na sukces i będą żyć długo i szczęśliwie.

Zastanawialiście się kiedyś, czemu niektórym ludziom wszystko się udaje? Rzadko się smucą, a z opresji wychodzą obronną ręką? Okazuje się, że może mieć to związek z dniem urodzenia. Które znaki zodiaku urodziły się pod szczęśliwą gwiazdą

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Strzelec to urodzony optymista. Nuda to jego największy wróg 

Strzelcem opiekuje się Jowisz, planeta nauki i rozwoju, ale też optymistycznego podejścia do życia. Osoby spod tego znaku patrzą na świat przez różowe okulary. Kochają nowe wyzwania, rozwijające przygody i podróże. Aktywność fizyczna to dla nich świetna opcja spędzenia wolnego czasu, dzięki czemu są w doskonałej formie i rzadko chorują. Nie podchodzą do życia zbyt poważnie, a każdą porażkę traktują jako lekcję.  

Jolanta Rutowicz "Nie jestem taka głupiutka, jak wam się wydaje". Rozmowa z Jolą Rutowicz

Koziorożec twardo stąpa po ziemi. Podchodzi do życia ostrożnie 

Żywiołem Koziorożca jest ziemia, dlatego twardo po niej stąpa. Jest dobrze zorganizowany i wie, czego chce. Jednocześnie w większości przypadków potrafi to osiągnąć. Nie lubi improwizowania i pochopnego podejmowania decyzji. Rzadko ulega zachciankom, dlatego nie ma problemu ze zdrowym odżywianiem i powiedzeniem "nie" smakołykom. Pod maską skrywa miłą, uczynną i uprzejmą osobę. Wystarczy lepiej go poznać, żeby się o tym przekonać. 

Bliźnięta to prawdziwi farciarze. Z różnych sytuacji zawsze wychodzą obronną ręką 

Bliźnięta to dusze towarzystwa. Nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu i są żądne wrażeń. Wciąż poszukują nowych doświadczeń i znajomości. Mają otwarty umysł i pozytywne podejście do życia. Są także urodzonymi farciarzami. Wiele rzeczy udaje im się tylko dzięki szczęśliwym zrządzeniom losu.  Jednocześnie nie lubią zbyt trudnych wyzwań i za wszelką cenę unikają kłopotów. 

Więcej o: