Chciała być piękniejsza i zrobiła botoks. "Wyglądasz jak chomik przechowujący nasiona"

Botoks jest popularnym zabiegiem medycyny estetycznej, polegającym na podaniu w konkretny mięśień toksyny botulinowej, która blokuje go i zapobiega tworzeniu się zmarszczek w danej okolicy, a także wygładza te już istniejące. Źle wykonany zabieg może jednak skutkować opłakanym efektem. Przekonała się o tym Tamika Rawson.
Zobacz wideo Kiedy ostatnio badałaś sobie piersi? "Młodzi ludzie nie myślą o takich sprawach"

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie. Użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się tam filmikami o przeróżnej tematyce. To nie tylko układy taneczne, stylizacje, makijaże i porady, lecz także wiele historie i sytuacje z życia wzięte. Jedne z nich bawią do łez, inne straszą, a niektóre mogą być dla wielu osób przestrogą.

Chciała poprawić swój wygląd, ale coś poszło nie tak... "Wyglądasz jak chomik przechowujący nasiona"

Decydując się na zabiegi medycyny estetycznie nie warto oszczędzać, ważne też, aby zawsze wybierać doświadczonych specjalistów w tej dziedzinie. Nieumiejętne wykonanie lub użycie wątpliwej jakości preparatu, może skończyć się fatalnie. Na własnej skórze przekonała się o tym Tamika, która chciała poprawić wygląd swojej twarzy przy pomocy botoksu. Coś jednak poszło nie tak... Kobieta postanowiła pokazać efekt nieudanego zabiegu na swoim tiktokowym profilu. Podczas pokazywania policzków wręcz wybuchła śmiechem.

Kiedy zabieg botoksu szczęki pójdzie nie tak

- napisała na udostępnionym filmiku.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Wyglądasz jak chomik przechowujący nasiona
Jak możesz się śmiać w takim momencie?
Też mi się to przydarzyło
Osoba wykonująca zabieg powinna zaoferować bezpłatny retusz
Zdarzyło mi się to, problem polegał na tym, że podano za mało botoksu, dostałam trochę więcej i zniknęło

- czytamy. - Nie martwcie się, botoks utrzymuje się tylko trzy miesiące. Nie żałuję, poczekam aż to wszystko zniknie i zacznę od nowa - odpowiedziała na komentarze.

Powodem niepowodzenia tego zabiegu jest przeniknięcie roztworu do sąsiedniego mięśnia, co z kolei jest spowodowane niedokładnym celowaniem w mięsień lub zbyt dużym rozcieńczeniem produktu

- powiedziała portalowi The Sun ekspertka z kliniki medycyny estetycznej.

Więcej o: