35-letnia dziewica: Dlaczego tak trudno jest znaleźć tego jedynego, który się nie wystraszy?

- Byłam bardzo surowo wychowywana, nie miałam wpływu na moje życie randkowe. Nie pozwalano mi na spotkania towarzyskie, a randki były wielkim zakazem - mówi Sonali Chandra, która z dumą wyznaje, że z pierwszym razem czeka do ślubu.
Zobacz wideo Kiedy ostatnio badałaś sobie piersi? "Młodzi ludzie nie myślą o takich sprawach"

Sonali Chandra jest amerykańską modelką oraz tancerką o indyjskich korzeniach. Jak sama przyznaje, choć dorastała w domu pełnym miłości, to wychowanie rodziców było rygorystyczne. - W związku z tym, że byłam bardzo surowo wychowywana, nie miałam wpływu na moje życie randkowe. Nie pozwalano mi na spotkania towarzyskie, a randki były wielkim zakazem - powiedziała w rozmowie z "Daily Star". 35-latka otwarcie mówi o tym, że jest dziewicą i czeka z seksem do ślubu, aż w końcu znajdzie idealnego partnera.

Sonali Chandra o szukaniu "tego jedynego": Jestem zdezorientowana i zakłopotana

Po raz pierwszy całowała się mając 26 lat i chociaż jest dumna z decyzji, którą podjęła, ma problemy ze znalezieniem męża. Jak twierdzi, mężczyźni wręcz uciekają, gdy dowiadują się, że jest dziewicą.

Szukam rycerskiego dżentelmena, który jest moralny i etyczny, przystojny, ambitny, dbający o zdrowie i będzie traktował mnie jak królową

- wyznała podczas wywiadu z "Daily Star".

 

Chcąc znaleźć miłość, Sonali Chandra wzięła nawet udział programie "Five Guys a Week", jednak nie znalazła tam kandydata na męża. Będąc gościem w talk-show "Dr. Phill", gdzie opowiedziała o swoim życiu miłosnym wyznała, że nie wie, dlaczego tak trudno jest jej znaleźć "tego jedynego". 

Jestem zdezorientowana i zakłopotana. Mam wszystkie te wspaniałe cechy. Dlaczego tak trudno jest mi znaleźć tego jedynego, który nie przestraszy się, gdy powiem mu, że będzie moim pierwszym i miejmy nadzieję jedynym?

Zaraz po ukończeniu studiów, rodzice próbowali ją przekonać do zaaranżowanego małżeństwa. Ona jednak nie chciała i nadal nie chce o tym słyszeć. Mówi, że woli pozostać dziewicą i być samotna przez resztę życia, niż wyjść za mąż za niewłaściwego mężczyznę.

Więcej o: