Mariola Bojarska-Ferenc o seksie w dojrzałym wieku. "Nie ukrywam, że lubię"

Mariola Bojarska-Ferenc w jednym z wywiadów otworzyła się na temat seksu w dojrzałym wieku.- Kobieta pożądana czuje się bardzo młodo, a ja się czuję bardzo młodo. Nie ukrywam, że lubię seks - wyznała.

Mariola Bojarska-Ferenc to propagatorka zdrowego stylu życia oraz prekursorka fitnessu w naszym kraju Zasłynęła w połowie lat 80., kiedy to została prezenterką serwisu sportowego w Dzienniku Telewizyjnym. W kolejnych latach prowadziła różne programy gimnastyczne - m.in. "Studio Urody" i "10 minut tylko dla siebie".

Zobacz wideo Anna Lewandowska o nowościach w Phlov

Bojarska-Ferenc o seksie w dojrzałym wieku

Niedawno Bojarska-Ferenc w jednym z wywiadów otworzyła się na temat seksu w dojrzałym wieku. Jej zdaniem często zdarza się, że ludzi młodzie nie potrafią szczerze rozmawiać o swoich potrzebach. Z kolei osoby dojrzalsze lepiej komunikują swoje oczekiwania. 

Na początku my się uczymy, to jest takie eksperymentowanie. Potem już tak naprawdę wiemy, czego pragniemy, chcemy, a czego nie chcemy. Dojrzała kobieta potrafi bardziej komunikować się z partnerem. Często słyszę od młodzieży, że wstydzą się ze sobą rozmawiać. [...] Rozmowa to klucz do dobrego seksu i fajnych relacji między partnerami

- powiedziała w rozmowie z portalem Pudelek. Zaznaczyła także, że seks ma mnóstwo plusów związanych nie tylko z utratą kalorii:

Kobieta pożądana czuje się bardzo młodo, a ja się czuję bardzo młodo. Nie ukrywam, że lubię seks. Seks to zdrowie, bo kondycja, pięknie wygląda skóra, "glow". Człowiek się odpręża, traci się mnóstwo kalorii.

Jak Mariola Bojarska-Ferenc dba o swój wygląd?

Majorska Bojarska-Ferenc nie ukrywa, że sporo ćwiczy. Na swoim profilu na Instagramie często publikuje zdjęcia w pozach gimnastycznych, które wymagają nie tylko sprawności, ale także elastyczności. W jednym z wywiadów zdradziła, jak udaje jej się utrzymać świetną sylwetkę. Trenerka nie jest fanką głodówek i rygorystycznych diet, stawia na zbilansowane odżywianie. - Pamiętajmy, że wszystko musi być z głową, że organizm potrzebuje trochę tłuszczyku, żeby hormony funkcjonowały w sposób prawidłowy, więc nie dajmy się zwariować - powiedziała w jednym z wywiadów.

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: