Budzi ogromne zainteresowanie mężczyzn. Gdy pokazuje, jak wygląda, uciekają

33-letnia użytkowniczka TikToka podzieliła się wyznaniem, które wręcz oburzyło ludzi w sieci. Jak twierdzi, mężczyźni uważają ją za atrakcyjną i okazują jej zainteresowanie, jednak wszystko zmienia się, gdy pokazuje im swoją... figurę. - Gdzie oni mają oczy?! - komentują.
Zobacz wideo Kiedy ostatnio badałaś sobie piersi? "Młodzi ludzie nie myślą o takich sprawach"

TikTok jest aktualnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych, a pojawiające się tam filmiki często robią furorę wśród internautek oraz internautów. Można tam znaleźć nie tylko układy taneczne, trendy, triki i porady, lecz także wiele historii z życia wziętych.

33-latka szczerze o swoim problemie z mężczyznami. "Właśnie dlatego publikuję nagrania bez retuszu"

33-letnia Cass jest samotną mamą, a na swoim tiktokowym profilu dzieli się różnymi nagraniami ze swojego życia. W jednym z opublikowanych nagrań poruszyła temat problemu, który od czasu urodzenia dzieci ma z mężczyznami. Okazuje się, że choć kobieta uważana jest za atrakcyjną i często słyszy komplementy, to często zdarza się, że gdy widzą jej ciało, tracą wcześniejsze zainteresowanie i uciekają.

Gdy faceci uważają, że jesteś atrakcyjna, dopóki nie zobaczą mojego mamuśkowego ciała

- napisała na filmiku. - Właśnie dlatego publikuję nagrania bez retuszu i pokazuję, jak naprawdę wyglądam. Każda z nas może bez odczuwania wstydu założyć obcisłą sukienkę czy bikini. Wszystkie jesteśmy wspaniałe - zwróciła się do obserwujących ją kobiet.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów, którzy nie mogą uwierzyć w to, że 33-latka spotyka się z czymś takim:

Jesteś absolutnie wspaniała
Nic w tobie nic złego, że wyglądasz niesamowicie
Gdzie oni mają oczy?!
Jesteś piękna
Raczej przechodzi od gorącego do wrzenia
Jesteś piękna bez względu na to, co myślą lub mówią inni
Masz świetną figurę!
Niektórzy faceci nie mają gustu. Ty jesteś piękna

- czytamy. 

Więcej o: